АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 11°C
Днепр: 10°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 10°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 5°C
Ровно: 8°C

Керівництво Академічного ансамблю МВС кладе прибутки від концертів у власні кишені


Керівництво Академічного ансамблю пісні й танцю МВС України використовує колектив задля власного збагачення. Про це йдеться у сюжеті Аліси Юрченко у телепрограмі «Наші гроші».

За останні роки різко скоротилася кількість оформлених концертів Ансамблю. Так, якщо у 2009 році обуло оформлено 195 концертів, то у 2014-му – лише 60. Скорочення відбувалося за рахунок зменшення платних концертів.

Академічний ансамбль МВС безоплатно виступає лише на заходах МВС і Внутрішніх військ. Решта виступів – комерційні, і плата за них повинна потрапляти на офіційний рахунок Ансамблю, а самі виступи відбуватися з дозволу командувача Внутрішніх військ (нині – Нацгвардії).

Однак, за словами інспектора кадрів Ансамблю МВС у 1994-2014 рр. Тетяни Кудлаєнко, останніми роками платні концерти перестали оформлювати, вони ніде не фіксувалися. «Згодом головне управління навіть не знало про проведення цих концертів», – стверджує Кудлаєнко. Замовникам же пропонувалося оплачувати концерти готівкою або на рахунок сторонньої фірми.

ANS4

Приміром, за документами Ансамбль у 2014 році не провів жодного платного виступу, хоча вони були. Зокрема, у травні Ансамбль виступив у будинку культури м. Жашків на замовлення виробника напоїв. У замовника повідомили, що на вимогу тодішнього керівника Ансамблю Віктора Романуцького плату за концерт перерахували на рахунок підприємця Олени Тугаєнко.

Окрім «лівих» концертів, до корупційного прибутку керівництва Ансамблю також належить здача в оренду приміщень та інструментів Ансамблю повз касу, відкати на закупівлях костюмів, дисків тощо, а також продаж посад, премій та посвідчень артистам Ансамблю.

ANS5

Наприкінці минулого року Віктор Романуцький, який очолив Ансамбль у 2005 році, був звільненй з посади, а по його діях прокуратура проводить перевірку.

Між тим в Ансамблі з’явився новий керівник – Валерій Порядочний, який, як перевірила журналіст, продовжує стару практику. Так, Порядочний був готовий організувати годинний виступ Ансамблю МВС за 30 тис грн. При цьому він назвав неможливим укладення договору з Ансамблем, а оплату був готовий приймати лише готівкою або через фірму-посередника.

Наши Гроши


Теги статьи: КоррупцияАкадемический ансамбль МВС

Дата и время 16 января 2015 г., 17:18     Просмотры Просмотров: 3582
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Экс-главе «Госгидрографии» сообщили о подозрении в хищениях
На одесском предприятии недосчитались товара почти на полмиллиона долларов
Киевского судью оправдали по делу о коррупции

Требовал 180 тысяч грн за неотправку в ООС: в Одессе задержали военного-вымогателя
Расследование коррупции на Одесской таможне: Виктор Берестенко пытается устранить конкурентов с помощью масс-медиа
Коррупционеры 80 уровня

Мэр Каменского переводит объекты коммунальной собственности на своих приближенных
Ядерная коррупция на 4 миллиарда: как нардеп Остап Шипайло «ломает под себя» тендер на строительство хранилища высокоактивных отходов
Кирилл Тимошенко: на «Большом строительстве» коррупции нет

Янукович, бизнес и коррупция: кто погубил Гостиный двор в Киеве и что будут делать власти
Глава территориальной громады на Хмельнитчине задержан на взятке в $3800
В Донецкой области чиновники получили 3,5 млн гривен «отката» за реконструкцию спорткомплекса

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.174801