АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -5°C
Днепр: -3°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -8°C
Львов: -4°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Фашик Донецький: Трохи про ситуацію з лав колаборантів та окупантів

Фашик Донецький: Трохи про ситуацію з лав колаборантів та окупантів
Фашик Донецький: Трохи про ситуацію з лав колаборантів та окупантів

11 омсп- погіршився морально - психологічний стан з ряду причин. Причини прості та невимушені : погане матеріально - технічне забезпечення. Орки самі кажуть,що відбувається розвал дивізіону. чи то навмисно, чи по тупості робиться, чи через жадібність - не знають навіть самі коллаборанти.

Орки та найманці з рф массово звільняються з ГСАДн 11 омсп та переводяться до складу інших підрозділів, де з грошима та з матеріальним забезпеченням все гаразд і немає ніяких проблем з їжею.

Продовольче забезпечення у вищеназваному підрозділі не погане, не дуже погане, а тупо хуйове: той весь провіант, який завозять окупантам в четверг, пожирається до суботи - неділі максимум. Хочеш пожерти, а харчі привезуть лише в четверг? Топай в найближчий магазин і купи. Така сама жопа з харчами та матеріальним забезпеченням у 2-ї батареї вищеназваного дивізіону. Шоб було трохи зрозуміліше - клоунам з вищеназваних військових формувань не возять їдло, коли вони тримають позиції на нулях,тому топати за хлібом з позицій дуууже піднімає бойовий дух недоумків.

Пиздоглуздуваті іхтамнєти - це окрема поема. Керівна ланка ГСАДн 11 омсп - це кацапи, кадрові. Привіт обвдобваним балаболам з обсє, шо не бачать та не бачили кадрових військових рф. Коли нема шо пожерти та на які гроші побухати, кацапи роблять що? Праааавильно, пИздять .

Що можна спиздити в армії в першу чергу? Прааавильно, пальне. Ну ашо тут такого? Треба ж поригати кожен день. Кацап з позивним Байкал замутив схему, шоб пиздити пальне, тепер і на бухло є, і на ширку. Перевірка та перевіряючі купляються за кеш, всім збс і ніхто нічо не бачить, то все миші кляті крадуть пальне.

Так, були скандали, бо пару раз фірма - якрадупальнеіменетонеїбе лтд- таки круто спалилась- потрібно було заправити військову техніку, а пального нема: бандерівські кроти випили вночі та вампіри кляті вчинили диверсію. Проте... Проте бабло має магічну силу та здатність перетворювати пройоб на премію перевіряючому: коли стався скандал та кацап з позивним Добрік прийшов розбиратися де ж то пальне, то Байкал в лоб запитав скільки грошей дати ідейному наваросу. Наварос був гордий, проте бабло поклало гордість на лопатки. Ну а шо робити? Всі жерти хочуть.

Крім побутових проблем та проблем з провіантом, у ГСАДн 11 омсп є ше проблема з самоволкою. Бійці вищеназваного підрозділу, а точніше орків із 1-ї батареї дивізіону массово збирають манатки і уйобують тишком-нишком навпростець в сторону рф на заробітки.

Ну і найдуховніше. Кацап з позивним Байкал створив гоп-команди для мародерки. Схема проста,як факт шо путін хуйло: гоп-команди ходять мародерити, мародерка перепродається цивільним, а кеш оркам і частку особисто кацапському керівнику,який прикриває духовний стартап.

Моралі нема. Бійтесь та жахайтемя армії динири, вони скоро до Києва таки доповзуть.

Фашик Донецький


Теги статьи: ДиверсіяЛНРДНРВійнаВійна на ДонбасіТерористиСепаратистиДонбасс11 ОМСПФашик Донецкий

Дата и время 06 июля 2018 г., 17:00     Просмотры Просмотров: 3882
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В сети показали фото уничтоженных на Донбассе боевиков по кличке “Молла” и “Шизик-Басс”
’’Надолго охлаждает!’’ В сети показали мощное оружие ВСУ в действии
На Донбассе ликвидировали очередного боевика

Использовали гранатомет. Боевики на Донбассе обстреляли населенный пункт
Будущего нет: в "ДНР" решили законсервировать трижды открытый завод Фирташа
Украина готова помиловать 66 человек в обмен на 19 пленников на Донбассе

Фашик Донецкий: Харцызский канатный сдох. Кто следущий?
Нацгвардійці затримали на блокпостах 4 посібників бойовиків
Російське консульство не спішить забирати тіло свого померлого у колонії офіцера

Все гниет: в Донецке показали гибель ’’детища’’ экс-главаря ’’ДНР’’ Захарченко
Лавров объяснил, почему для России опасно признавать "ЛНР" и "ДНР"
Парубий подписал законопроект о разминировании Донбасса

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.277644