АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 8°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Два Вадими з контролюючих органів підставляють тернопільську прокуратуру та міліцію

Два Вадими з контролюючих органів підставляють тернопільську прокуратуру та міліцію
Два Вадими з контролюючих органів підставляють тернопільську прокуратуру та міліцію

Від громадських організацій надійшли листи про шокуючі і викриваючі факти проявів корупції, вимагання грошей, створення схем конкретними особами правоохоронних органів та фінансової інспекції.

Два ділки в особах начальника відділу боротьби з економічними злочинами Тернопільськоі області Герасимчука Вадима та Вадима Суханюка, який займає посаду начальника відділу в Тернопільській фінансовій інспекції (КРУ) виявилися справжніми професіоналами у царині створення корупційних схем. Підставляючи своїх колег із прокуратури та слідчих відділів міліції, вони надають їм неправдиві відомості та перекручені факти, тим самим фальсифікуючи справи. Цими діями вони вводять в оману вищестояще керівництво та вимагають гроші за закриття неправомірно відкритих справ.

До слова, батько одного із фігурантів нашої статті працює на одному із об’єктів в центрі Тернополя, де нещодавно розгорівся земельний скандал. Про пікантні подробиці цього скандалу ми розповімо найближчим часом. Надіємось, що керівництво установ, в яких працюють ці службовці візьме до уваги думку громадськості щодо перебування даних осіб на займаних посадах та прийме відповідні рішення.

В іншому ж випадку - громадськість буде звертатись до Міністра внутрішніх справ та Голови Державної фінансової інспекції України.


http://zaxid.te.ua/


Теги статьи: Герасимчук ВадимСуханюк Вадим

Дата и время 17 января 2015 г., 17:05     Просмотры Просмотров: 2023
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056781