АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 14°C
Днепр: 16°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 14°C
Львов: 16°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

У священика УПЦ МП суд відібрав півтора мільйона гривень, які він хотів вивезти до РФ

У священика УПЦ МП суд відібрав півтора мільйона гривень, які він хотів вивезти до РФ
У священика УПЦ МП суд відібрав півтора мільйона гривень, які він хотів вивезти до РФ

На Сумщині суд конфіскував майже 1,5 мільйона гривень, які священик Києво-Печерської лаври у лютому намагався перевезти до Росії.

Про це йдеться у повідомленні суду Сумської області.

Як повідомили у прес-службі Апеляційного суду Сумської області, взимку служитель київського храму, слідуючи в якості пасажира потягу «Київ-Москва», переміщував через митний кордон України не задекларовані валютні цінності, а при огляді особистих речей у нього було вилучено 52,7 тис. дол.

«Суд першої інстанції визнав священика винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.472 (недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення) Митного кодексу України, конфіскував вилучену валюту та призначив штраф у розмірі 100% не задекларованих грошових коштів. Проте, з таким рішенням не погодилися ні адвокат, ні особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, і подали на постанову місцевого суду апеляційні скарги», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що апелянти просили звільнити священика від адміністративної відповідальності, оскільки останній не мав наміру приховувати грошові кошти, які є пожертвами прихожан на відновлення Києво-Печерської лаври і придбання церковного начиння. Суддя Апеляційного суду Сумської області, розглянувши матеріали справи, відмовив стороні захисту в задоволенні їхніх апеляційних вимог, оскільки особа усвідомлено не задекларувала кошти, які переміщувала через митний кордон України.

При цьому суд нагадав, що священик Києво-Печерської лаври, заповнюючи декларацію, зазначив, що переміщує з собою одне місце з ручною поклажею і валюту у розмірі 70 євро. Крім того, в ході усного опитування також повідомив, що ні валюти, крім задекларованої ним, ні будь-яких інших товарів та предметів, які б підлягали обов’язковому декларуванню, він через митний кордон України не переміщує.

«Таким чином, згідно рішення суду, священика Києво-Печерської лаври було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбачено ст. 472 Митного кодексу України, та конфісковано в дохід держави вилучені 52,7 тис. доларів. Крім того, служитель київського храму за порушення Митного кодексу України сплатить штраф у державний бюджет ще на 1 мільйон 420,2 тис. грн», – зазначає прес-служба суду.

Нагадаємо, митрополита Донецького УПЦ МП нагородили орденом Польської Церкви


Теги статьи: Києво-Печерська ЛавраУпц мпСвященникРосіяСумська область

Дата и время 19 июля 2018 г., 20:40     Просмотры Просмотров: 582
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.119006