АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 4°C
Днепр: 4°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 4°C
Львов: 4°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Будинок уряду за 12 мільйонів ремонтуватиме фірма, від якої «Укртелеком» та підприємці вимагали гроші через суд

Будинок уряду за 12 мільйонів ремонтуватиме фірма, від якої «Укртелеком» та підприємці вимагали гроші через суд
Будинок уряду за 12 мільйонів ремонтуватиме фірма, від якої «Укртелеком» та підприємці вимагали гроші через суд

Фасад Будинку Уряду України та підпірної стіни по вул.Грушевського у Києві відновлюватиме ТОВ «Сучасні оздоблювальні технології» за 12 мільйонів 389 тисяч гривень, – дізнався «Ні корупції!» із даних сайту «ProZorro».

Інший учасник – ТОВ «Центрбуд», як інформується на «ProZorro», зголосився виконати роботи трохи дешевше – за 12 мільйонів 385 тисяч. Однак переможцем аукціону визнано саме ТОВ «Сучасні оздоблювальні технології».

Згідно з оголошенням, роботи виконавець повинен завершити до 14 грудня цього року.

За даними аналітичної платформи YouControl, «Сучасні оздоблювальні технології» зареєстровані у Києві, створені у 2010 році, 51% частки фірми належить ПАТ «Трест «Київміськбуд імені М.П.Загороднього». Інформації про виграні раніше державні тендери не зафіксовано.

Натомість, як вдалося дізнатися з Єдиного державного реєстру судових рішень, від ТОВ вимагають гроші через суди – починаючи від фізичних осіб і закінчуючи «Укртелекомом».

У 2017 році Господарський суд Києва зобов’язав ТОВ «Сучасні оздоблювальні технології» заплатити ПАТ «Укртелеком» 120 тисяч заборгованості. Як йдеться у тексті рішення, «Укртелеком» в рамках укладеного договору у 2015 році заплатив «Сучасним оздоблювальним технологіям» 3 мільйони 480 тисяч 547 гривень. Однак роботи були виконані лише на 3 мільйони 360 тисяч 547 гривень. Відтак в «Укртелекомі» попросили або повернути 120 тисяч гривень, або довиконати роботи. Ні перше, ні друге у ТОВ не зробили. Відтак питання повернення грошей вирішив суд.

У 2018 році Оболонський районний суд Києва зобов’язав ТОВ повернути мешканцю Житомирщини будівельне риштування, яке від нього взяли в оренду. Також «Сучасні оздоблювальні технології» зобов’язано компенсувати позивачу 1 600 гривень судового збору.

У травні Господарський суд Києва зобов’язав стягнути із ТОВ 66 тисяч гривень заборгованості, 9 з половиною тисяч пені та 1 762 гривень судового збору на користь фізичної особи-підприємця Ігоря Матвійчука. Як йдеться у тексті рішення, підприємець поставив ТОВ «Сучасні оздоблювальні технології» металеві ворота із автоматикою. Однак повністю грошей за свою роботу від ТОВ не отримав. За допомогою у поверненні грошей підприємцеві довелося звернутися до суду.


Теги статьи: ProZorrоТендерРемонтУкртелеком

Дата и время 19 июля 2018 г., 21:02     Просмотры Просмотров: 673
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.971103