АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 12°C
Днепр: 13°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 11°C
Львов: 8°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

НБУ хоче закрити небанківські обмінні пункти

НБУ хоче закрити небанківські обмінні пункти
НБУ хоче закрити небанківські обмінні пункти

Національний банк України вже не перший раз погрожує заборонити роботу небанківських компаній на ринку обміну готівкової валюти.

Цю новину передає «Преса України». 

Перший заступник голови НБУ Олександр Писарчук переконаний, що в країні «досить банків», на які припадає 99% від обсягу всіх валютообмінних операцій. При цьому він вважає ненормальним, що Україна знаходиться на другому місці в Європі за кількістю обмінних пунктів на 100 тисяч населення - 44.

Ці ініціативи зайвий раз можуть підштовхнути до активізації чорного ринку обміну валюти, оскільки раніше Нацбанк ввів адміністративні обмеження, які забороняли обмінним пунктам встановлювати курси з відхиленням більш ніж на 5% від офіційного курсу НБУ. 

В цей же час офіційно обмінні пункти пропонують за станом на 20 січня операції з долара за курсом 16,4/16,53 грн за один долар, тоді як ринковий курс знаходиться в діапазоні 20,00/20,30 грн за долар. Саме тому офіційна статистика говорить про те, що практично 100% операцій з обміну валюти приходить на банківські установи, оскільки в реальності люди продають валюту на чорному ринку, де її і купують, оскільки самі банки вже кілька місяців посилаються на відсутність валюти в касі.

 


Теги статьи: НацбанкОбменники

Дата и время 20 января 2015 г., 14:16     Просмотры Просмотров: 2341
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.264527