АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 14°C
Днепр: 14°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 9°C
Львов: 8°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

АП звинувачують у "фокусах" із конкурсом на голову Антикорупційного бюро

АП звинувачують у "фокусах" із конкурсом на голову Антикорупційного бюро
АП звинувачують у "фокусах" із конкурсом на голову Антикорупційного бюро

Адміністрація президента порушує умови конкурсу на посаду глави Національного антикорупційного бюро України, про початок якого оголосили 12 січня.

Про це ZN.UA заявив заступник голови громадської комісії з розслідування й попередження порушень прав людини в Україні Станіслав Батрін, який є представником одного з кандидатів.

За словами Батріна, 20 січня на конкурс було подано заяву й супровідну документацію на претендента, правозахисника Олега Березюка, висунутого на посаду директора НАБ Українським юридичним товариством.

"Однак, як виявилося, Адміністрація президента до сьогодні не проводить особистого прийому документації на конкурс", - сказав Батрін.

"При цьому на Банковій відмовляються ставити будь-які позначки про прийом документів і радять кидати документи в поштову скриньку, що суперечить офіційному оголошенню про проведення конкурсу й п.2 Постанови КМУ №348 від 14.04.1997 р. "Про затвердження Інструкції з діловодства по зверненнях громадян в органах державної влади й місцевого самоврядування ... ", згідно з яким, на першій сторінці копії звернення громадян проставляється штамп із позначенням найменування організації, дати надходження й вхідного номера звернення", - заявив він.

Батрін зазначив, що на кількаразові вимоги виконати закон про "Про Національне антикорупційне бюро України", "до нас був застосований не закон, а працівники Управління державної охорони, які тривалий час роз’яснювали наше право скористатися поштовою скринькою для подання документів на конкурс".

"Ситуацію вдалося розв’язати лише після втручання Євгена Нищука, члена конкурсної комісії з обрання директора НАБУ, викликаного представниками президентської адміністрації. Він погодився скласти й підписати акт про прийом заяви Олега Березюка й супровідної документації", - уточнив представник кандидата на посаду.

Батрін вважає, що такі порушення в процедурі прийняття документів створюють передумови для визнання конкурсу незаконним.

"Для цього досить імовірного позову хоча б одного кандидата, який наполягатиме на тому, що його документація (направлена поштою або опущена в скриньку) не надійшла до конкурсної комісії чи надійшла у видозміненому вигляді", - сказав він.

"За умов скороченого строку подання документів (відповідно до оголошення - 30 днів), дії Адміністрації президента можуть призвести до зриву процесу обрання директора НАБУ", - заявив Батрін.

Як відомо, 12 січня було оголошено конкурс на посаду директора Національного антикорупційного бюро України. Згідно з оголошенням про проведення конкурсу, заяви й інші документи для участі в конкурсі потрібно спрямувати рекомендованим листом (із повідомленням про вручення) або особисто передати в Адміністрацію президента.

Джерело: Українська правда

 


Теги статьи: Антикоррупционное бюроАП

Дата и время 21 января 2015 г., 18:06     Просмотры Просмотров: 3316
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Победила ФСБ или Антикоррупционный цугцванг Зеленского
Кочетков: Оцените, насколько наметан глаз у Порошенко и Гройсмана, чтобы даже в Польше безошибочно найти махрового коррупционера!
Мы обещали людям победу над коррупцией, сейчас - даже не ничья, - Зеленский

Дело "Приватбанка" самое сложное из всех, которые видел на посту главы НАБУ, - Сытник
Скандального судью Аблова протаскивали в ГБР подельники контрабандиста Альперина
Как ГО «Антикоррупционное бюро Украины» под видом силовиков янтарем контрабасило. И при чем здесь медведчуковский нардеп Виктор Черный?

Молдова попросила Украину помочь с антикоррупционной реформой
Агенты НАБУ под прикрытием: продолжатся ли провокации взяток?
«Смотрящєго» Вадима Столара таємно завозили у Адміністрацію президента

Кандидат на должность в Антикоррупционный суд не задекларировал элитный Porsche Panamera
НАБУ опубликовало видео прорыва в здание бюро
Обнародован Закон о создании Высшего антикоррупционного суда

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.087838