Німецькі трамваї у Львові. Прокуратура відкрила провадження за недбальство чиновників

Німецькі трамваї у Львові. Прокуратура відкрила провадження за недбальство чиновників
Німецькі трамваї у Львові. Прокуратура відкрила провадження за недбальство чиновників

Львівські чиновники допустили недбальство при закупці старих трамваїв з Берліна. Як наслідок прокуратура Львівської області відкрила кримінальне провадження за статтею "службова недбалість".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Крім різниці в ширині трамвайних рейок в Берліні і Львові, є й проблема з зупинками. Виявилося, що двері в закуплених вживаних трамваях відкриваються назовні, а на оновлених зупинках Львова на частини маршрутів платформа розташована на рівні першої сходинки трамвая. Таким чином, двері берлінських вагонів можуть просто не відкритися. 

Для вирішення цієї проблеми потрібно або знижувати платформи, або різати двері.

"Прокуратурою області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом неналежного виконання посадовими особами Львівської міської ради та ЛКП "Львівелектротранс" своїх службових обов’язків при закупівлі 30 старих німецьких трамваїв, технічні характеристики яких не відповідають існуючим в місті Львів маршрутним лініям і платформ зупинок", - йдеться в повідомленні. 

Раніше житель Чехії встановив на даху власного гаража справжній вуличний трамвай. Пам’ятка заявилася в Їглаві. Підіймали 16-тонну машину за допомогою кранів, потім 30-річний трамвай встановили на імпровізовані рейки. Власник планує зробити тут залу для свого автомобільного клубу, а його дружина ж наполягає, що на гаражному даху має бути кав’ярня. 

Дата и время 11 августа 2018 г., 11:04     Просмотры Просмотров: 1026