АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 2°C
Ровно: 2°C

Білорусів готують до війни: в армію викликають навіть резервістів

Білорусів готують до війни: в армію викликають навіть резервістів
Білорусів готують до війни: в армію викликають навіть резервістів

У Білорусі з 23 січня цього року почалися масштабні військові навчання. Про це повідомили в міністерстві оборони республіки.

Так, окремі підрозділи та військові частини здійснюють марш у райони зосередження для проведення тактичних навчань, у тому числі з бойовою стрільбою. "В ході занять в органах військового управління, з’єднаннях і військових частинах проведено комплекс послідовних тренувань з усіма категоріями військовослужбовців, підрозділами, військовими частинами, з’єднаннями, органами військового управління щодо організованого виконання заходів в умовах переведення їх з мирного на воєнний час", - повідомили в міністерстві.

При цьому в рамках проведення занять планується відпрацювання питань розосередження авіації ВПС і військ ППО, посилення охорони державного кордону. Паралельно будуть задіяні ряд військових чиновників, командирів і начальників, які отримають додаткову практику з управління підпорядкованими військовими частинами.

"Завершення 2014 року було ознаменовано небувалою за масштабами активністю прибалтійських держав з інтенсифікації заходів оперативної і бойової підготовки. При цьому, суміжними державами демонструється прагнення до нарощування іноземної військової присутності на національних територіях", - зазначили в оборонному відомстві.

Військові також зазначають, що Білорусь не має права ігнорувати зміни військово-політичної обстановки в регіоні, що несуть в собі додаткові ризики, виклики і загрози військової безпеки. У свою чергу видання "Хартія 97" пише про те, що в Білорусі на військові збори викликають навіть резервістів. "Шухер по Білорусі серйозний. Сьогодні з Волковиського райвійськкомату викликали 140 резервістів. Якщо з кожного району по 140, то по Білорусі мобілізовані близько 15.000 осіб.

Думаємо, що це пов’язано із загостренням ситуації в Україні", - розповів родич одного з резервістів. Раніше стало відомо, що на полігонах Південного військового округу в Чеченській Республіці пройдуть навчання підрозділів загальновійськових з’єднань.

ТСН

 


Теги статьи: Белорусь

Дата и время 25 января 2015 г., 01:00     Просмотры Просмотров: 2851
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Не зря Турчинов сообщал, что там уже и технику перекрашивают. Белорусские миротворцы – это «троянский конь», на Донбасс зайдут оккупанты из РФ, — нардеп
Муждабаев: Белоруссия – это единственный не только политический, но и военный союзник РФ в мире
Никаких белорусов на Донбассе: генерал сделал заявление

Порошенко призвали признать Лукашенко врагом
МАЗ будет выпускать китайские «Газели»
Украина осталась без белорусского А-92. Чего ждать дальше?

Беларусь практически остановила поставки бензина в Украину
В Минске прошли акции протеста против Лукашенко
Российско-белорусские военные учения «Запад-2017» как черная метка для Запада

Российский телеканал мерзко поиздевался над Лукашенко: опубликовано видео
Сколько и какие российские военные объекты размещены на территории Беларуси?
Российские пропагандисты отрабатывают свои навыки на белоруссах

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055374