АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 26°C
Днепр: 28°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 26°C
Сумы: 25°C
Львов: 26°C
Ужгород: 28°C
Луцк: 26°C
Ровно: 26°C

На видачі готівки заробляють по 5 тисяч гривень

На видачі готівки заробляють по 5 тисяч гривень
На видачі готівки заробляють по 5 тисяч гривень

На видачі готівки з безготівкових рахунків заробляють від 2 до 5 тисяч гривень на тиждень. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів підприємець Євгеній.

 

Ця послуга стала популярною в Донецьку і Луганську. Банківські системи там не працюють. Зняти кошти у банкоматі неможливо.

"За допомогою електронної системи ми перекидаємо кошти з карти на карту. За готівкою їзимо в Україну, - каже Євгеній. - Найпростіше зняти готівку з банкоматів Дніпропетровська чи Харкова. За день видаємо готівкою від 20 до 50 тисяч гривень."

За послугу беруть від 7 до 10 відсотків від суми готівки.

"Суми різні. Буває люди просять зняти 50 гривень, а іноді це 50 тисяч гривень. Обмін проводимо поблизу торгівельних центрів. Якщо сума велика приїжджаємо додому чи в офіс. Послуга досить популярна. Через нас також переводять адресні платежі. Часто родичі чи друзі намагаються перерахувати кошти на картки. Ми їх переводимо в готівку і веземо безпосередньо адресату Це 10% від суми. Іноді просять на ті гроші купити продуктів, чи ліків і завезти адресно. Така послуга дешевша, і обійдеться власнику лише 5% від суми."

На весь Донецьк працює 3-4 людини, які видають готівку. Це переважно колишні працівники банків, які знають систему перерахунку грошей.

Нагадаємо із 16 червня в зоні АТО закрилися усі українські банки. Банкомати перестали поповнюватися. А розрахуватися картками можна було в кількох супермаркетах.

gazeta.ua


Теги статьи: Выдача денегДеньги

Дата и время 26 января 2015 г., 18:55     Просмотры Просмотров: 1994
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060245