АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 10°C
Днепр: 10°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 8°C
Сумы: 8°C
Львов: 9°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

500 доларів жінки платять за пологи у столиці

500 доларів жінки платять за пологи у столиці
500 доларів жінки платять за пологи у столиці

Жінкам, які бажають народити дитину у Києві, доведеться заплатити за пологи від 500 до $1 тис. Такі суми наводить киянка Євгенія Малаховська, яка вже двічі стала мамою.

"Звісно, гроші за пологи беруть не всі лікарі, але більшість ще до родів домовляються з вагітними жінками, скільки коштуватимуть їхні послуги, - говорить Євгенія. - Зараз можна народити, де захочеш. Головне, щоб гроші були. На жіночих форумах є прізвища лікарів, їхні телефони, рекомендації і розцінки. Беруть усі до тисячі доларів. Хто погоджується прийняти пологи за 200, як правило має заплямовану репутацію. Породіллі звинувачують таких у хамстві і некомпетентності. Тому й клієнток у них менше, ніж в інших".

Сина Микиту народжувала у сьомому пологовому будинку чотири роки тому.

"Заплатили 500 доларів за пологи лікарю, дали 400 гривень акушерці і 200 санітарці, - розповідає жінка. - Якби робили кесарський розтин чи епідуральну анестезію, заплатили б на 100 доларів більше. Найдорожчими в Києві вважаються пологові будинки №5 та №7, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології. За словами породіль, пологи тут обходяться у 500-700 доларів, але в них і відгуки найкращі".

"Можна і в самому мажорному роддомі народити безплатно, якщо приїхати в родом на "швидкій", - каже киянка Віра Навроцька. – У жовтні я стала мамою втретє. Про двоє попередніх пологів домовлялися з лікарем. Але ще в серпні він поїхав добровольцем на схід. Я тоді була на сьомому місяці. Шукати заміну Ігору Петровичу не хотіла. Сказала чоловікові: ждемо схваток і викликаємо "швидку". На якого лікаря попадемо, в того й народимо. Хватить з нас цих договорняків".

Радить не давати лікарям завдаток.

"Моя сестра з лікарем домовилися про пологи, коли була на 7 місяці, - розказує Віра. - Він взяв 200 доларів завдатку, обіцяв безкоштовну палату підвищеного комфорту. Схватки почалися на два тижні раніше. Чоловік лікарю дзвонить, а він трубку не бере. Через півгодини взагалі телефон відключив. Приїхали в роддом, а їхній лікар вихідний. Народжувала з черговою бригадою. Чоловік заплатив тисячу гривень. Лікарка три дні після пологів сестру навідувала".

gazeta.ua


Теги статьи: МедицинаКоррупцияРоддом

Дата и время 28 января 2015 г., 09:59     Просмотры Просмотров: 3628
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.186866