АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 18°C
Днепр: 20°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Сергій Притула чекає вибачення від радника Президента Юрія Бірюкова

Сергій Притула чекає вибачення від радника Президента Юрія Бірюкова
Сергій Притула чекає вибачення від радника Президента Юрія Бірюкова

Відомий телеведучий тернопільський Сірий – Сергій Притула прирівняв Юрія Бірюкова до Ірини Фаріон. Та натякнув, що чекає від нього вибачення за пости у Фейсбуку.

Я із задоволенням тролив Фаріон, коли вона наїхала на Бірюкова. Але зараз мені хочеться поставити між ними знак «=». 
Шкода, що я особисто не знайомий з паном Юрієм, тож не можу перепитати,що спонукало його на таку глупість, як ті пости в ФБ, в яких він проводить порівняння смертей українських вояків із Західноукраїнських областей та з Дніпропетровщини. Вважаю, що пан Юрій має вибачитись. І перед Західняками і перед Дніпропетровськими. Вони гинули не для того, щоб в руках пана Бірюкова стати цифрами для порівнянь і недолугих умовиводів. Смерть не має національності, прописки і політичної приналежності.
Якщо дані про ухиляння від призову у тих областях відповідають дійсності, то, думаю, як радник Президента, пан Бірюков нагадає йому обіцянки матеріального забезпечення вояків та страхування їх життя. А там, глядиш, і відсоток «косящих» зменшиться! А то якийсь зам міністра може намалювати собі липову довідку про те, що був в АТО, а пацанами на милицях у держустановах «футбол грають», перш ніж дати статус «учасника».

А зрештою, призивна кампанія – це не клопіт «волонтера, радника президента, помічника міністра оборони з питань речового забезпечення» . Є компетентні органи – нехай займаються. Залізти в мережу і написати дурницю може кожен. Вибачитись – не всі. Думаю, пану Юрію не займати відваги і благородності. Десятки тисяч прихильників Вашої праці уважно дивляться на Вас. Не підведіть!

http://poglyad.te.ua/


Теги статьи: Юрий БирюковПритула Сергей

Дата и время 29 января 2015 г., 09:13     Просмотры Просмотров: 4183
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054221