АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 27°C
Днепр: 28°C
Одесса: 30°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 26°C
Львов: 23°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Полонені «кіборги» висміяли російських терористів (відео)


Так, перед строєм полонених «кіборгів» виступає офіцер російської армії, який розповідає бійцям, що головний спільний ворог для всіх – нова влада України, що українці, росіяни і білоруси – це один етнос, і що він постійно займається питаннями їх звільнення. У відповідь на одну з реплік «політрука» полонені бійці лише засміялися, повідомляють Патріоти  України.

Офіцер політуправління Міноборони РФ або ФСБ намагається виявити тих з ким можна “працювати”. Адже російській пропаганді так важливо заполучити на свій бік хоч одного “кіборга”. Не кажучи вже про те, що кремлівським стратегам конче необхідні поповнення “ополченців”.

“Гарматного м’яса” вже не вистачає. Таким чином окупанти діють “батагом та пряником” намагаючись досягти свого. Нанадаємо як тероист Гіві публічно на камеру принижував полонених “кіборгів”. А ось цей пан демонструє “людяне” обличчя російської окупаційної машигни. Все в кращих традиціях тоталітарної ситеми. Коли Третьому Райху знадобилися допоміжні війська для радянського фронту, вербувальники Гімлера діяли по таборах військовополонених за аналогічною схемою.


Джерело: http://patrioty.org.ua


Теги статьи: Сепаратисты

Дата и время 29 января 2015 г., 09:18     Просмотры Просмотров: 3862
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.115613