АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 18°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

У Севастополі звільняють всіх працівників вантажного порту: робітники в істериці

У Севастополі звільняють всіх працівників вантажного порту: робітники в істериці
У Севастополі звільняють всіх працівників вантажного порту: робітники в істериці

В окупованому Російської Федерації Криму вже, схоже, почалася «постреферендна» істерика, так як навіть у Севастополі люди не витримують нинішньої життя в окупації і починають стогнати в соціальних мережах.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Пропонуємо нашим читачам з соціальних мереж чергове свідоцтво чергової зруйнованої якоїсь людської долі, яку зруйнував Путін, одноосібно вирішивши захопити в України Крим.

***
Якщо все це так, то починається похмілля. Гірке, причому... Коротенько все ж напишу, чому так.

Вчора в ночі зателефонувала сестра. Севастополь. В істериці. Зять прийшов з роботи (чоловік її), з денної зміни. На руках - повідомлення про звільнення з 01 квітня, у зв’язку з повним скороченням. Звільняють ВЕСЬ ВАНТАЖНИЙ порт, ВЕСЬ. Зарплату не виплатили з травня (зарплата - П’ЯТЬ ТИСЯЧ НА МІСЯЦЬ!!!!!), на руках тільки корінці розрахункові. Суд нічого не дав. Рішення суду - 60 машинописних сторінок, кіся-міся, ні слова по справі. Призначений повторний суд. Мітинг був, але його швидко прикрили з забороною де-небудь навіть згадувати про нього, хоча були присутні севастопольське ТБ і представники адміністрації міста.

За січень дали аванс, увага - ВІСІМСОТ РУБЛІВ!!! Напевно, щоб не обжерся. На біржі страшні черги. Роботи в Севастополі немає. Сюди вони їхати не хочуть, так і з якого переляку? Там - їх дім, усе кидати? Так і сестра не діва юна, так і зять - не юнак ніжний, з поглядом палаючим...

Соромно зізнатися, одним з перших був ЗА((((( Разом з сестрицею моєї. І з дочкою((( Зараз клянуть і себе, і той референдум...

***
Нагадаємо читачам «Преси України»,що з окупованого Російською Федерацією Кримського півострова приходить все більше повідомлень про те, що його покидають всі нові українські і зарубіжні компанії. На цей раз Крим залишає українська мережа магазинів побутової техніки Comfy...

Роботу в Криму припиняють як і магазини Comfy, так і інтернет-сервіс з доставки товарів на окупований півострів цієї фірми.

Зазначимо, що в Криму у Comfy було відносно небагато великих магазинів - всього п’ять: два в Севастополі і три в Сімферополі.

«Багато іноземних компаній не дозволяють продавати свої товари в Криму, друга проблема - гарантійне обслуговування товарів, завезти товар на півострів і вивезти потім гроші проблематично. Крим, по суті, є окремим бізнесом в іншій країні, тому будь-яка компанія повинна переглянути доцільність роботи там, враховуючи свої обсяги продажів», - повідомив сьогодні журналістам один з топ-менеджерів цієї мережі.

http://uapress.info/


Теги статьи: СевастопольУвольнение

Дата и время 29 января 2015 г., 17:21     Просмотры Просмотров: 3796
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 июля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057655