АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Бізнес на крові. Як поранених бойовиків “ДНР” зашивають німецькими голками

Бізнес на крові. Як поранених бойовиків “ДНР” зашивають німецькими голками
Бізнес на крові. Як поранених бойовиків “ДНР” зашивають німецькими голками

Контрабанда з території України на території, окуповані проросійськими сепаратистами, – історія не нова.

Відомо, що колосальна кількість товарів промислового вжитку, запчастин для техніки та пального потрапляє до так званої “ДНР” прямісінько через фронт. А що стосується медицини? На пошту видання ІНФОРМАТОР прийшли документи, що розкривають злочинну схему, за якою на окупованих територіях реалізується медичне обладання на багатотисячні суми. Коли умовний «відпусник» Іван з-під Ростова отримує в живіт кулю українського солдата, якими нитками йому підшивають рани? Як вдалося дізнатися – німецькими. Компанія ТОВ «Біо Тест Мед» понад десять років представлена на ринку України і являється офіційним представником цілого ряду зарубіжних компаній, що спеціалізуються на продажі медичного обладнання. Основним постачальником є німецька компанія Sarstedt.

Приклад сертифікату відповідності товарів від Sarstedt, який підтверджує, що ТОВ «Біо Тест Мед» являється уповноваженим представником компанії на території України, а як виявилося і на території так званої “ДНР”.

 

Жариков Віталій, уродженець Горлівки та діючий директор ТОВ «Біо Тест Мед», центральний офіс компанії знаходиться у Києві.

 

Посвідчення Жарикова, де вказана посада директора.

Продаж здійснюється двома схемами.

Перша – напівлегальна На території України створюються компанії («Альфа Фарм», «Добрі ліки», окремі ФОПи), що знаходяться у Майорську, Бахмуті, Волновасі, Констянтинівці. ТОВ “Біо Тест Мед” надсилає їм товари офіційно, з відповідними документами, через компанію “Нова Пошта”.

 

Фото з акаунту ТОВ «Біо Тест Мед» на «Новій Пошті».

 

Приклад фото з акаунту ТОВ «Біо Тест Мед» на «Новій Пошті», який підтверджує легальні поставки у прифронтові міста.

Мова йде про постачання понад сорока кілограмів голок. Після відправки товарів до прифронтових міст, в хід йдуть так звані “челноки”.

Челноки” – це люди, що перетинають кордон з окупованою територію, переміщаючи контрабанду (недозволену кількість товарів).

Після того як медичне обладнання потрапляє до окупованого Донецька, офіційний співробітник ТОВ «Біо Тест Мед» Зубко Володимир здійснює реалізацію товарів на місцях, в Донецьку та інших районах окупованої території.
 

 

Список співробітників ТОВ «Біо Тест Мед», де Зубко Володимир вказаний в якості члена компанії.

Принагідно зазначити, що сам Зубко проживає виключно на окупованих територіях і з початку військової агресії Російської Федерації, жодного разу не відвідував територію України.
 

 

Офіційна накладна ТОВ «Біо Тест Мед», де вказано, що товари, які відвантажені для компаній «Альфа Фарм», «Добрі Ліки» та інших, мають кінцеву точку призначення у Донецьку.

Після реалізації товарів на окупованих територіях, готівка у рублях, за допомогою вже згаданих «челноків», потрапляє на територію України, де в обмінниках переводиться на гривню. Після цього гривню, нібито за продаж товарів у прифронтові міста, відбілюють через ФОПи.

Слабким місцем схеми лишаються масштаби поставок, адже сумнівно, що потреби Волновахи можуть збігатися з масштабами поставок, наприклад, у мільйонний Харків, що вказано у файлах поставок через «Нову Пошту». Згодом, вже білі кошти падають на рахунок ТОВ «Біо Тест Мед». Друга схема «чорна» Є банківські картки Жарикова Віталія та Пержан Анни. Остання являється дружиною Жарикова та громадянкою Російської Федерації. Отримала паспорт у невизнаному Придністров’ї.
 

Продукція з Німеччини потрапляє в Україну в якості офіційних закупівель, зі сплатою податків, та контрабанди у вигляді «рекламної продукції», еквівалент складає 6 одиниць товару на 4.

Згідно чинного законодавства, рекламна продукція заборонена до продажу і звільнена від оподаткування. Завдяки зв’язкам на митниці, ця проста схема дозволяє ввозити до 40% нелегальної продукції.

Так звана реклама ніде не враховується і одразу відправляється на Донецьк через «челноків»у Бахмуті, Майорську, Волновасі та Констянтинівці.

Після реалізації, гроші надходять в Україну і переводяться на картки Жарикова та Пержан рівними частинами до 10 тисяч гривень (наприклад, 9900, адже сума до 10 тисяч гривень не фіксується Нацбанком), таким чином за день можна сміливо перевести всі необхідні суми на різні картки.

Далі директор компанії Жариков переводить їх у готівку, після чого гроші знову потрапляють у банк і переводяться на рахунок ФОПу за нібито продаж продукції у прифронтових містах, таким чином фінанси легалізуються.

Схематично спрощенний процес продажу виглядає наступним чином, де “пробірки” умовна назва товарів:

 

Вищевказані схеми потребують серйонозної підтримки у силових структурах України, тому чекайте нової інформації. Розслідування триває.

От редакции “ОРД”: По сведениям “ОРД”, “крышуют” эту весьма доходную тему сотрудники Департамента  контрразведки СБУ. Причем, сотрудники высокого ранга. Орел действительно не ловит “мух”, а кормится, превращаясь в шакала? Вопрос, почему эту деятельность “коллег” в упор не замечает военная прокуратура? Тоже “в теме и в доле”? И не становится ли все это все более похожим на фарс?

ord-ua.com


Теги статьи: КонтрабандаЖариков ВиталийТОВ Био Тест МедТерористиСепаратистиДонбасДНР

Дата и время 29 сентября 2018 г., 19:06     Просмотры Просмотров: 1767
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Участники группировки «ДНР» торгуют в интернете оружием и снаряжением
Фашик Донецкий: как Пасечнику дожить до понедельника
Контрабандисты-«евробляхеры» вогнали в кому пограничника

Воевал под Дебальцево и Углегорском: офицер ВСУ показал уничтоженного боевика
Гиркин объяснил, чем Пушилин отличается от убитого Захарченко
«Украинская армия готовится к мощному наступлению на Донбассе»: в Госдуме РФ сделали громкое заявление

В Сумской области СБУ блокировала крупную партию контрабанды из России
12 тысяч смартфонов пытались провезти в Украину как личные вещи — ДФС
Нутром чувствует: стало известно как новый главарь «ДНР» обеспечил свою семью в случае его ликвидации

«Какие у него «фишки» в загашнике»: политтехнолог нарисовал сценарий победы Порошенко на выборах
«Как неудобно получилось»: Боевик «ЛДНР» случайно рассекретил содержимое «гуманитарного груза» из РФ
Избивали и кормили с земли: Обнальщик из Донецка рассказал о пытках в «ДНР»

Комментарии:

comments powered by Disqus
16 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.161944