АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Люди скандального банкіра Дядечка і екс-директора заводу забули заплатити 2,5 мільйони

Люди скандального банкіра Дядечка і екс-директора заводу забули заплатити 2,5 мільйони
Люди скандального банкіра Дядечка і екс-директора заводу забули заплатити 2,5 мільйони

Суд стягнув з корпорації «Науково-виробниче об’єднання «Арсенал» на користь казенного підприємства спеціального приладобудування «Арсенал» заборгованість по сплаті земельного податку у розмірі 2,47 млн грн. та пеню у розмірі 612 тис грн. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 15 січня цього року.

Цей борг утворився за договором 2008 року, який уклали держпідприємство завод «Арсенал» і просте товариство, яке представляла корпорація «Науково-виробниче об’єднання «Арсенал». За цим договором НВО «Арсенал» зобов’язалось відшкодовувати заводу витрати по сплаті податку на землю за ділянки, на яких розташована нерухомість заводу по вул. Московська, 8.

За рік до цього, у 2007 році, ДП завод «Арсенал» увійшов до складу вказаного простого товариства і вніс всю свою нерухомість вартістю 191,42 млн грн. до його статуту у якості своєї частки, яка склала 49,99%. Окрім держзаводу учасниками простого товариства стали також корпорація «НВО «Арсенал» (13,01%), ТОВ «Скайнет Ltd» (19,12%) і ТОВ «Нова тор» (17,88%). Свої частки фірми внесли грошима – відповідно 49,82 млн грн., 73,22 млн грн. і 68,47 млн грн.

Цей договір простого товариства укладено до 2032 року. Поточне керівництво його діяльністю здійснює приватна корпорація «НВО «Арсенал».

У 2009 році державне підприємство завод «Арсенал» було реорганізовано шляхом приєднання до казенного підприємства спеціального приладобудування «Арсенал». При цьому якщо завод був учасником простого товариства, то казенне підприємство ним не стало. Оскільки статус учасника товариства набувається не автоматично, а потребує укладання додаткової угоди.

Таким чином, оскільки казенне підприємство «Арсенал» не є учасником простого товариства, то воно не несе солідарну відповідальність за несплату податку за землю.

Корпорація «НВО «Арсенал», фірми «Скайнет Ltd» і «Нова тор» пов’язані із екс-керівником ДП завод «Арсенал» Ігорем Волощуком.

У ТОВ «Скайнет Ltd» Ігорю Волощуку належало 80%. Зараз цією часткою володіє Віктор Волощук.

У свою чергу «Скайнет Ltd» є власником 34% у статутному фонді корпорації «НВО «Арсенал». Також «Скайнет Ltd» від часу заснування у 2008-му і донедавна мала 25% у статутному фонді фірми «Нова тор». Зараз єдиним власником останньої є ТОВ «РБ Капітал Груп», засновниками якого є Сергій Бубка і донецьке ТОВ «Укрбізнесресурс» (95%), а директором – Сергій Дядечко, колишній акціонер «Родовід Банку».

Засновником «Укрбізнесресурсу» є колишні топ-менеджери «Родовід Банку» Сергій Дядечко (26%), Денис Горбуненко (40%) і Дмитро Єгоренко (34%). Сергій Дядечко нині вважається близьким до в.о. прем’єра Сергія Арбузова.

Восени минулого року «Нова тор», «Скайнет Ltd» і корпорація «НПО «Арсенал» добилися в Окружному адмінсуді Києва визнання за ними права власності на 28,5 тис кв м заводу «Арсенал».

Казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал» підконтрольне Державному космічному агентству України.

НАШІ ГРОШІ


Теги статьи: Завод «Арсенал»Дядечко

Дата и время 07 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2747
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«Восставшие мертвецы» банкира Дядечко занялись вымогательством
Дядечко занял очередь в ж/д кассу
Дядечко взял курс на крен от Иванющенко

Нацбанк не оставляет надежды "умертвить" банк Дядечко
Как Сергей Дядечко построил финансовую пирамиду всеукраинского масштаба или схема выведения денег из «Родовид Банка»
Дело арбитров. Кому достались миллионы в Лихтенштейне одиозного судьи из Украины?

300 миллионов скандального судьи Емельянова «спас» банкир Дядечко. Документ
Український банкір пограбований в Монако
Дело судьи Высшего хозсуда А.Емельянова будут рассматривать на Комитете ВР, а сам судья сейчас в отпуске

Экс-губернатор Днепропетровщины отправлен под домашний арест
НАРДЕП ЮРИЙ БЕРЕЗА ПРОСИТ ГПУ ПРОВЕРИТЬ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ БАНКИРА ДЯДЕЧКО
Суд посадил под домашний арест Сергея Касьянова - собственника KSG -Agro и родственника беглого экс-депутата Шепелева

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 мая 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте