АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 12°C
Днепр: 12°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 12°C
Львов: 7°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

Курячий магнат, готуйся до люстрації!

Курячий магнат, готуйся до люстрації!
Курячий магнат, готуйся до люстрації!

Бурхливо відреагували волиняни на поведінку нардепа Сергія Мартиняка під час голосування у парламенті щодо визнання Росії агресором.

Мультимільйонер і курячий магнат, якого позаочі називають "пан Курчак", не взяв участі у цьому надважливому голосуванні. 

Його фракція "Воля народу", куди входять 19 осіб, того вирішального дня взагалі була відсутня у залі. А це і Єремеєв, і Івахів, і Литвин із Поплавським...
 


Публічного ляпаса своєму обранцеві (він обраний від Турійського, Горохівського, Локачинського, Луцького районів) дали представники Горохівщини. Сьогодні сесія Горохівської райради одностайно ухвалила звернення, яким рішуче засудила угодовську позицію Мартиняка:

"За рішення ВРУ від 27 січня 2015 року про визнання Російської Федерації державою-агресором і відповідну заяву до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, парламентських асамблей НАТО і ГУАМ, національних парламентів проголосував лише 271 свідомий народний депутат.

...народний депутат Мартиняк С., який голосував за ганебні закони 16 січня 2014 року, своєю безвідповідальною позицією і неголосуванням фактично підтримав неоголошену війну Росії проти українського народу, в якій гинуть наші земляки.

В той час коли його виборці-волиняни гинуть за свободу та незалежність українського народу, проливають кров за свою рідну землю, «депутат» своїми діями зраджує їхні сподівання та надії на краще майбутнє… опосередковано працює на  агресора".Мартиняк, Івахів, Єремев, Литвин не вважають Росію і Путіна агресором?!
 
Залишається додати, що Мартиняк заробляє в Україні ще більше за мільярдерів Івахіва та Єремеєва. Приміром, 2013 року він задекларував понад 25 мільйонів гривень особистих доходів.

Як повідомляють "Хроніки Любарта"  https://www.facebook.com/notes/хроніки-любарта, Сергій Мартиняк у декларації не зазначив жодного члена сім’ї. Його доходи склали 25,3 мільйона гривень, зокрема, 200 тисяч гривень – заробітна плата. Майже всі кошти – відсотки та дивіденди. 2,3 мільйона гривень — дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

Не посоромився нардеп-багатій узяти і 30 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Мартиняк мав у власності землю площею 10,6 тис. кв. м, житловий будинок площею 496,4 кв. м, дві квартири по 113,3 та 55,4 кв. м. Площа іншого задекларованого майна – 603,1 кв. м. Серед транспортних засобів – «BMW X5» та «KIA SPORTAGE».

У 2013 р. мільйонер задекларував майже 5 мільйонів гривень на рахунку. Ще майже 200 мільйонів гривень – внески до статутного  капіталу товариства чи підприємства. З них 16,5 мільйона гривень внесено у 2013 р.

                       
                          Мартиняк та Івахів на вечірці у Порошенка з нагоди обрання його президентом України

Буквально вчора нововолинські волонтери й журналісти "НД" згадували пана Мартиняка незлим тихим словом.

Терміново шукали кошти на рації для бійців "Айдару". Кожна — понад 11 тисяч гривень. Хтось зауважив, що слід навідатись у забійний цех на вулиці Сокальській і на м’ясокомбінат на Луцькій, де вельми прибутково працюють підконтрольні цьому нардепу підприємства.

Вже вирушали в дорогу, аж тут поважний державний службовець порадив:

— Не марнуйте часу. Знаю, що туди минулоріч двічі звертались по допомогу для бійців АТО. І двічі на тій фірмі у допомозі відмовили! Мовляв, Мартиняк десь комусь у Києві дав кошти на АТО, то на Волині вже не має з чого...


Самі бачите: Мартиняк бідний, аж синій...

"Нововолинськ діловий"
  цікавиться: чи знайдуться в нашому місті такі самі свідомі громадяни, як у Горохові, аби публічно засудити курячого магната за страусячо-щурячу позицію щодо рідної держави?

Чи буде кому вийти з плакатами на пікет до брами забійного цеху та м’ясокомбінату, до котроїсь із численних "М’ясних точок"? Чи наважиться хтось підігнати сміттєвий бак для топ-менеджерів цих фірм у разі, якщо вони знову відмовлять волонтерам у допомозі для захисників України?


                        http://i.lb.ua/075/39/542be9a21606a.jpeg

http://ndilo.com.ua


Теги статьи: Мартиняк Сергей

Дата и время 30 января 2015 г., 09:07     Просмотры Просмотров: 4611
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 апреля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060579