АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 8°C
Днепр: 11°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 9°C
Львов: 5°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Перша торгова мережа в Україні повністю відмовилась від російських товарів

Перша торгова мережа в Україні повністю відмовилась від російських товарів
Перша торгова мережа в Україні повністю відмовилась від російських товарів

Керівництво однієї з найбільших українських мереж супермаркетів «Рукавичка» заявило про повну відмову від торгівлі товарами російського походження з 1 лютого 2015 року.

Повідомлення про вилучення з продажу товарів російського походження було опубліковане на офіційному сайті мережі супермаркетів «Рукавичка» 29 січня.

«З  1 лютого мережа «Рукавичка» припиняє продаж російських товарів. Керівництво компанії прийняло рішення заблокувати прийом товару з штрих-кодом агресора «46» та дало доручення працівникам щодо подальшого виявлення та вилучення торгових марок російського походження, замаскованих під товари з українським чи іноземним штрих-кодом», – сказано, зокрема, у повідомленні.

У компанії також наголошують, що повна відмова від продажу російських товарів – це принципова позиція керівництва мережі і попереджають, що заміна цієї продукції європейськими аналогами може вплинути на вартість товарів.

«Рукавичка» стала першою з великих торгових мереж України, яка вирішила повністю відмовитись від торгівлі російськими товарами.

Нагадаємо, що з початком кампанії бойкоту російських товарів, що почалась весною минулого року, мережа «Рукавичка» стала першою крупною торговою мережею, яка погодилась маркувати усі товари російського походження.  Окрім того, приміщення кількох гіпермаркетів цієї мережі активно використовують львівські волонтери для збору і складування різноманітної допомоги для української армії.  

Мережа «Рукавичка» займає 8 місце серед українських роздрібних торгових мереж за кількістю торгових точок і налічує 77 супермаркетів у Львівській та Тернопільській областях. Мережа належить ТОВ «ТВК “Львівхолод”», яким володіє разом з сім’єю депутат Львівської облради Богдан Козак. Родині Козаків належить майже 94,4% у статутному фонді. Незначні частки мають також Степан Романець, Світлана Бутрин та Олег Лускавець.

http://zaxid.net


Теги статьи: Супермаркет Рукавичка

Дата и время 30 января 2015 г., 11:28     Просмотры Просмотров: 2200
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.085667