АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 6°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Чоловік через суд змушує дружину-податківця повідомити керівництво, що вона була в зоні АТО і має уникнути люстрації

Чоловік через суд змушує дружину-податківця повідомити керівництво, що вона була в зоні АТО і має уникнути люстрації
Чоловік через суд змушує дружину-податківця повідомити керівництво, що вона була в зоні АТО і має уникнути люстрації

Чоловік в.о. начальника Головного управління ДФС у Житомирській області Лілії Куришко через суд вимагає, щоб дружина повідомила Державну фіскальну службу про своє неодноразове перебування у зоні АТО для того, щоб її не звільнили відповідно до закону про очищення влади. Про це повідомляєЖитомир.info.

Чоловік Куришко у грудні минулого року подав позов до Богунського районного суду м.Житомира. Він вимагає, щоб дружина подала до ДФС документи про те, що вона «неодноразово перебувала у зоні АТО як для виконання службових обов’язків по усуненню негативних наслідків терористичної діяльності у Донецькій області, так і як волонтер». За його словами, дружина не несе документи роботодавцю через свої «моральні принципи».

Разом з тим у них є малолітня дочка. Доглядає за нею батько, а утримує сім’ю – мати. За словами чоловіка, якщо дружину звільнять з роботи, то утримувати дитину стане неможливим.

Суд призначив розгляд справи на 5 лютого.

Разом з тим 17 грудня суд своєю ухвалою заборонив ДФС звільняти Лілію Куришко з роботи на період розгляду справи. ( 17 січня ця ухвала була скасована на прохання самої Куришко – «НГ») .

Своє прохання вона пояснила тим, що заборона її звільняти не дає можливості ДФС закінчити «люстраційну» перевірку і прийняти якесь рішення. При цьому Куришко наголосила, що підстав для її звільнення немає, бо вона не вчиняла жодних дій, спрямованих на узурпацію влади Януковичем або ж на підрив національної безпеки чи порушення прав людини.

Крім того суд зазначив, що у батька дитини є невеликий дохід. Так, відповідно до декларації Куришко про доходи за 2013 рік, члени її сім’ї (чоловік і донька) мають самостійний дохід (30 тис грн. за рік), а також володіють земельною ділянкою площею 0,15 га, квартирою площею 41,32 кв м, та автомобілями (Mitsubishi Colt 2005 р.в. і Lexus LX 570 2012 р.в.). Сама Куришко у 2013 році заробила 79 тис грн.

Також суд вказав, що твердження чоловіка про безумовне звільнення його дружини із займаної посади є передчасним.

Нагадаємо, у середині грудня Лілія Куришко написала заяву, яка опублікована на сайті ДФС України, у якій стверджує, що люструвати її немає за що.

Відповідно до закону «Про очищення влади» заборона займати відповідні посади не стосується осіб, які визнані учасниками бойових дій під час проведення антитерористичної операції на сході України у встановленому законодавством порядку.


Теги статьи: ЛюстрацияЛюстраціяАТОКуришко Лилия

Дата и время 30 января 2015 г., 12:45     Просмотры Просмотров: 2597
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.422801