АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

З газети «Сегодня» почали звільнятися журналісти

З газети «Сегодня» почали звільнятися журналісти
З газети «Сегодня» почали звільнятися журналісти

Після призначення Олеся Бузини шеф-редактором газети «Сегодня» з видання почали йти журналісти.

 

28 січня з газети звільнилася Марія Ряполова, редактор рубрики «Освіта». Про своє звільнення пані Ряполова повідомила у Facebook, пояснивши його саме появою нового шеф-редактора. «Є про що шкодувати. Але Бузина не може бути моїм шеф-редактором. Цього просто не може бути, тому що не може бути ніколи», - написала вона.

 

29 січня стало відомо, що з газети «Сегодня» звільняється заступник головного редактора Ольга Мацко. Пані Мацко підтвердила «Телекритиці», що написала заяву про звільнення і йде з посади, уточнивши, що буде працювати ще два тижні. Причини свого рішення вона поки що не коментує.

 

За словами джерел «Телекритики», не виключені подальші звільнення, оскільки ситуація в редакції «Сегодня» досить напружена.

 

Нагадаємо, 13 січня видавничий дім «Сьогодні Мультімедіа» (входить до медіахоллдингу «Медіа Група Україна» Ріната Ахметова) оголосив про призначення шеф-редактором газети «Сегодня» скандально відомого своїми публікаціями в українських, а особливо російських ЗМІ журналістаОлеся Бузина. Також було оголошено, що головний редактор видання Ольга Гук продовжить роботу на своїй посаді під керівництвом пана Бузини.

 

Олесь Бузина відомий своїми провокативно українофобськими заявами у ЗМІ та публічними скандалами. Наприклад, у прямому ефірі програма «Велика політика» на телеканалі «Інтер» вінпобився з художником і активістом Сергієм Поярковим. Він є також автором скандальних книжок «Воскрешение Малороссии», «Вурдалак Тарас Шевченко», «Верните женщинам гаремы» та інших. Наразі журналіста запрошують у якості експерта на ефіри заборонених в Україні російських телеканалів. Пан Бузина був кандидатом у народні депутати України по мажоритарному київському міському виборчому округу № 223 від партії «Русский блок».

 

«Телекритика»

 

 

Теги статьи: Бузина ОлесьГазета Сегодня

Дата и время 31 января 2015 г., 11:15     Просмотры Просмотров: 2122
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05408