АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

У Литві хочуть заборонити в’їзд російським виконавцям-пропагандистам

У Литві хочуть заборонити в’їзд російським виконавцям-пропагандистам
У Литві хочуть заборонити в’їзд російським виконавцям-пропагандистам

Депутати Сейму Литви звернулися до очільника МЗС Литви Лінаса Лінкявічюса із закликом додати до списку небажаних в країні людей тих артистів, які висловили підтримку агресивній зовнішній політиці Росії, пише Delfi.

Виконавцям хочуть заборонити приїжджати до Литви, а також проводити там виступи.

Зокрема, у МЗС попросили заборонити в’їзд до Литви росіянину Тимуру Юнусову (Тіматі). Однак дипломати вирішили не задовольняти таке прохання.

Депутати Сейму наполягають, щоб МЗС переглянули чинні критерії, необхідні для заборони в’їзду на територію країни. Наразі людей не впускають тільки в тому випадку, якщо вони заперечують територіальну цілісність Литви.

“Такий порядок призводить до того, що дії російських пропагандистів у Литві не припиняються”, – пояснив депутат Ажубаліс.

Також наголошують на тому, що Росія під час інформаційної війни часто використовує культуру як зброю пропаганди, оскільки саме через культуру ворожа пропаганда найкраще закріплюється у свідомості людей.

“Ми переконані, що діяльність таких виконавців повинна оцінюватися жорстко, так само, як і російських підприємців-олігархів, яким заборонений в’їзд в США і ЄС за підтримку агресивної зовнішньої політики Кремля”, – наголошують депутати Сейму.

У зверненні депутати закликають міністра Лінкявічюса розглянути можливість винесення цього питання на рівень Ради закордонних справ ЄС, оскільки, на думку депутатів, з подібними проблемами стикаються й інші країни Євросоюзу.


Теги статьи: агресія РосіїТиматиКонцертиГастроліАртистиЛинас ЛинкявичюсМЗСЗаборонаСеймЛитва

Дата и время 17 октября 2018 г., 17:41     Просмотры Просмотров: 495
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.18831