АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

У Києві бійці АТО живуть у трансформаторній підстанції


Вони ризикують життям заради миру на рідній землі. Хоча рідного дому у багатьох уже немає. Солдати, родом з окупованих районів, навіть не мають куди повертатися на ротацію. Тимчасове житло для таких бійців облаштовують за гроші волонтерів.

У трансформаторній підстанції Київпастрансу діє хостел для бійців АТО. Тут ніколи не стихає шум трансформатора, але для стомлених війною солдат і таке житло за щастя. В центрі Києва, на вулиці Михайлівській, на підстанції Київпастрансу, облаштували хостел для бійців АТО. Таке приміщення героям дала влада столиці.

У цьому гуртожитку можуть знайти прихисток бійці, родом з Донбасу чи Криму, і яким немає куди повертатися на ротацію. Чи солдати, яким просто треба переночувати у Києві.

Фельдшер батальйону "Айдар" Еміна Зінченко добре знає, як це, коли ніде переночувати. Кімнатка у трансформаторній підстанції, яку ділить ще з двома дівчатами, весь її дім. У рідний Крим дороги немає. Востаннє була там ще до так званого референдуму.

Дівчина-фельдшер, коли почалася війна, пішла на фронт рятувати життя солдатів. Коли буває в Києві, облаштовує житло для бійців. У ремонтах нині розбирається не гірше за хлопців. Тішиться з того, що вже зробили і добре знає, чого ще треба.

За майстрів самі ж мешканці. Хлопчині з Херсонщини за кілька днів на війну. Поки у Києві, допомагає, чим може. Матеріали приносять небайдужі. Грошей солдати брати не хочуть.

Нині у хостелі 10 солдат. Коли відремонтують усі кімнати, зможуть прийняти 30-40 людей. У Києві є ще один гуртожиток для бійців на 14 місць. Однак, потреба у житлі значно більша. Бійці кажуть: будуть раді будь-якому житлу. Навіть руїні, лише був би дах над головою.

http://24tv.ua/


Теги статьи: КиевАТОЖилье

Дата и время 02 февраля 2015 г., 12:09     Просмотры Просмотров: 2043
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.405976