АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Семочка 7 разів збрехав за 15 хвилин ефіру, — журналісти

Семочка 7 разів збрехав за 15 хвилин ефіру, — журналісти
Семочка 7 разів збрехав за 15 хвилин ефіру, — журналісти

16 жовтня один з керівників зовнішньої розвідки Сергій Семочко дав інтерв’ю зі спростуваннями розслідування “Наших Грошей з Денисом Бігусом” стосовно майна та російських паспортів його родини. В ході інтерв’ю, яке тривало 15 хвилин, Семочко збрехав або зманіпулював щонайменше 7 разів.

Про це повідомляють журналісти видання «Наші гроші з Денисом Бігусом».

16 жовтня, через два тижні після виходу в ефір розслідування “Розвідкою по нирках” про колишнього високопосадовця СБУ, а нині першого замголови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, - він зробив виступ у програмі «Стежками війни» на телеканалі ZIK. Протягом 15-хвилин чиновник нібито спростував факти, викладені у журналістському розслідуванні. Редакція програми «Наші Гроші з Денисом Бігусом» вважає за доцільне надати відповідне роз’яснення заявам Семочка.

Брехня №1: російський паспорт дружини. Чиновник запевняв, що ні він, ні його дружина не мають російського громадянства. Семочко при цьому продемонстрував український паспорт його дружини.

Демонстрація Семочком українського паспорту Тетяни Лисенко жодним чином не спростовує видачу їй російського. У програмі журналісти навели цілком обґрунтовані докази того, що опублікована в мережі копія російського паспорту Тетяни Лисенко з високою вірогідністю є реальною, оскільки паспорт саме з таким серією-номером, на її ім’я, на її дату народження – справді видавався офіційними органами РФ, на нього був присвоєний російський індивідуальний податковий номер. Російські паспортні дані Тетяни Лисенко верифікуються через офіційний сайт Федеральної податкової РФ, вказують журналісти, уточнюючи, що продемонстрований Семочком паспорт візуально містить нечітку чорно-білу фотографію, а ПІБ власника паспорту Семочко повністю закрив рукою. 

Брехня №2: Семочка розповідав про так звану “автоматичну паспортизацію” в Криму

«Це відверта нісенітниця. Після насильного і незаконного приєднання Криму до Російської Федерації, РФ постановила (федеральним конституційним законом), що визнає мешканців Криму – і громадян України і осіб без громадянства, що проживають на території півострова – громадянами Росії. Це була по суті заява політичного характеру. Однак таке явище, як «примусова паспортизація» є міфом», — вказують журналісти. І зазначають, що процедура набуття російського громадянства передбачала чітку процедуру з особистим зверненням особи за його отриманням у відповідні державні органи РФ. Відтак неможливо було паспортизувати родину Семочка без їхньої на те згоди.

Брехня №3: російський ІПН дружини. Журналісти аргументовано доводять, що отримання російського ІПН має аналогічну процедуру з отриманням російського паспорта і без особистого звернення у відповідні органи - його отримати неможливо.

Також журналісти довели, що Семочко далі збрехав щонайменше чотири рази: стосовно бізнесу дружини, зашифрованого авто, яким користується Семочко, начебто непричетністю до користування гвинтокрилом самим Семочком і членами його родини, «спецагентів на субпідряді у журналістів». 

Стосовно останнього журналісти запропонували Сергієві Семочку не поширювати недостовірної інформації. «Над цією програмою в частині зйомок працювали: 1 журналіст, 2 оператори і 2 водії, причому, враховуючи потреби інших журналістів програми – по черзі. Усі зйомки зроблені без використання спеціальних ресурсів, або, як висловився Семочко, «оперативно-технічних засобів»», — стверджують журналісти.

Ми також пропонуємо Сергієві Олексійовичу роз’яснити його водієві, що навіть з огляду на високопоставленого пасажира в машині – він не має права порушувати правила дорожнього руху. Проїзд на червоний і проїзд по зустрічній, котрі ми фіксували під час зйомок, можуть створити аварійну ситуацію, відтак є заборонені для всіх учасників дорожнього руху.


Теги статьи: розслідуванняБрехняСБУСемочко Сергей

Дата и время 23 октября 2018 г., 19:21     Просмотры Просмотров: 927
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Земельные войны. Чем промышляет генерал СБУ Носач на Слобожанщине
СБУ взялась за одного из лидеров венгров Закарпатья из-за речи о «фашистах» в Украине
Переписка Продана настоящая, – Холодницкий

Семочко тягне до суду журналістів Bihus.info, а бізнесмену, який розповів про хабарі для СБУ, шиють обвинувальний вирок
В Запорожской области «смотрящий от БПП» шантажировал чиновников обнародованием видео интим-встреч с проститутками
Стреляли из гранатометов: в Киеве задержали опасную банду

На Дніпропетровщині затриманий на хабарі правоохоронець продовжує працювати в поліції
СБУ помогает Константину Ворушилину устранять конкурентов
В Сумской области СБУ блокировала крупную партию контрабанды из России

Первый замглавы СВР Семочко подал в суд на журналистов, расследовавших его имущественное положение и российские паспорта родственников
В Запорожье задержана банда вымогателей, лидером был полицейский
Почему сбежал экс-глава ГФС Продан? СБУ взломала переписку чиновника в мессенджере, а там — бухгалтерия коррупции в ГФС

Комментарии:

comments powered by Disqus
16 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.365753