АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -5°C
Львов: -8°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Семочка 7 разів збрехав за 15 хвилин ефіру, — журналісти

Семочка 7 разів збрехав за 15 хвилин ефіру, — журналісти
Семочка 7 разів збрехав за 15 хвилин ефіру, — журналісти

16 жовтня один з керівників зовнішньої розвідки Сергій Семочко дав інтерв’ю зі спростуваннями розслідування “Наших Грошей з Денисом Бігусом” стосовно майна та російських паспортів його родини. В ході інтерв’ю, яке тривало 15 хвилин, Семочко збрехав або зманіпулював щонайменше 7 разів.

Про це повідомляють журналісти видання «Наші гроші з Денисом Бігусом».

16 жовтня, через два тижні після виходу в ефір розслідування “Розвідкою по нирках” про колишнього високопосадовця СБУ, а нині першого замголови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, - він зробив виступ у програмі «Стежками війни» на телеканалі ZIK. Протягом 15-хвилин чиновник нібито спростував факти, викладені у журналістському розслідуванні. Редакція програми «Наші Гроші з Денисом Бігусом» вважає за доцільне надати відповідне роз’яснення заявам Семочка.

Брехня №1: російський паспорт дружини. Чиновник запевняв, що ні він, ні його дружина не мають російського громадянства. Семочко при цьому продемонстрував український паспорт його дружини.

Демонстрація Семочком українського паспорту Тетяни Лисенко жодним чином не спростовує видачу їй російського. У програмі журналісти навели цілком обґрунтовані докази того, що опублікована в мережі копія російського паспорту Тетяни Лисенко з високою вірогідністю є реальною, оскільки паспорт саме з таким серією-номером, на її ім’я, на її дату народження – справді видавався офіційними органами РФ, на нього був присвоєний російський індивідуальний податковий номер. Російські паспортні дані Тетяни Лисенко верифікуються через офіційний сайт Федеральної податкової РФ, вказують журналісти, уточнюючи, що продемонстрований Семочком паспорт візуально містить нечітку чорно-білу фотографію, а ПІБ власника паспорту Семочко повністю закрив рукою. 

Брехня №2: Семочка розповідав про так звану “автоматичну паспортизацію” в Криму

«Це відверта нісенітниця. Після насильного і незаконного приєднання Криму до Російської Федерації, РФ постановила (федеральним конституційним законом), що визнає мешканців Криму – і громадян України і осіб без громадянства, що проживають на території півострова – громадянами Росії. Це була по суті заява політичного характеру. Однак таке явище, як «примусова паспортизація» є міфом», — вказують журналісти. І зазначають, що процедура набуття російського громадянства передбачала чітку процедуру з особистим зверненням особи за його отриманням у відповідні державні органи РФ. Відтак неможливо було паспортизувати родину Семочка без їхньої на те згоди.

Брехня №3: російський ІПН дружини. Журналісти аргументовано доводять, що отримання російського ІПН має аналогічну процедуру з отриманням російського паспорта і без особистого звернення у відповідні органи - його отримати неможливо.

Також журналісти довели, що Семочко далі збрехав щонайменше чотири рази: стосовно бізнесу дружини, зашифрованого авто, яким користується Семочко, начебто непричетністю до користування гвинтокрилом самим Семочком і членами його родини, «спецагентів на субпідряді у журналістів». 

Стосовно останнього журналісти запропонували Сергієві Семочку не поширювати недостовірної інформації. «Над цією програмою в частині зйомок працювали: 1 журналіст, 2 оператори і 2 водії, причому, враховуючи потреби інших журналістів програми – по черзі. Усі зйомки зроблені без використання спеціальних ресурсів, або, як висловився Семочко, «оперативно-технічних засобів»», — стверджують журналісти.

Ми також пропонуємо Сергієві Олексійовичу роз’яснити його водієві, що навіть з огляду на високопоставленого пасажира в машині – він не має права порушувати правила дорожнього руху. Проїзд на червоний і проїзд по зустрічній, котрі ми фіксували під час зйомок, можуть створити аварійну ситуацію, відтак є заборонені для всіх учасників дорожнього руху.


Теги статьи: розслідуванняБрехняСБУСемочко Сергей

Дата и время 23 октября 2018 г., 19:21     Просмотры Просмотров: 1064
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Экс-замглавы СБУ Трепак, уволившийся из-за дела бриллиантовых прокуроров, вошел в команду Гриценко
СБУ задержала российского журналиста, который с 2015 года разгонял "зраду" в соцсетях на деньги Москвы
СБУ открыла производство против госрегистратора Юлии Никитиной: за вмешательство в реестр по делу ПАО «ЭМЗ»

Убийство Гандзюк: СБУ объявила в розыск подозреваемого в организации преступления
Мільйонні хабарі в Укргазвидобуванні: затримань не було, підозри не оголошені
«Больная страна»: Соседов оскорбил Украину

"Общаемся, но ничего не согласовываем", - Филарет о взаимодействии ПЦУ с СБУ
Общественник из Черкасской области торговал оружием
СБУ разоблачила главу общественной организации на сбыте оружия

Смертельна катастрофа СУ-27 на Вінничині. У прокуратурі назвали основні версії падіння літака
Мошенник прикрывался фальшивой «корочкой» СБУ
В горсовете Днепра идут обыски

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.609878