АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

Син нардепа-регіонала Балицького: "Как человек, работающий в шахте, может что-то понимать в политике?"

Син нардепа-регіонала Балицького: "Как человек, работающий в шахте, может что-то понимать в политике?"
Син нардепа-регіонала Балицького: "Как человек, работающий в шахте, может что-то понимать в политике?"

Депутат-регіонал Євген Балицький, колишній керівник Мелітопольського пивзаводу, як і будь-який порядний регіонал, голосував і за заочне кримінальне провадження, і за всі інші диктаторські закони. А так - як і більшість регіоналів, нічим особливим не відзначився. Хіба що нелюбов’ю до «хуліганів» - аж два з п’яти написаних народним обранцем за все життя депутатських запити - це прохання «всебічно розглянути» «хуліганські дії» нардепа-свободівця Ігоря Мірошніченка.  VIP-хроніки, своєю чергою, вирішили всебічно розглянути родичів регіонала. Дружина слуги українського народу, Наталія Балицька, родом з Тамбова. Йомовірно, саме там вона зустріла чоловіка - адже регіональне кохання її життя вчилось у тамтешньому виші. Самій жінці пощастило більше - вона закінчила московський педінтитут.

  

.

Невідомо, чи підтримує пані Наталія Євромайдан. Однак точно прагне миру в Україні й докладає неабияких зусиль для того, щоб він нарешті настав. Ноу-хау від дружини регіонала: медитація на підтримку України. Бажано, всесвітня.

Крім дружини, Євген має двох синів: Олександра (сам він, правда, називає себе «Саньочєгг») та Сергія.

Действительно идиоты”

Саньочегг Балицький, на відміну від мами, медитувати не радить. Набагато доцільніше, на його думку, вирушити «на Майдан к евроинтеграстам».

 

«Евроинтеграстів» Саньочєгг не підтримує з цілої низки причин. Перша з них - необхідність не воліти потрапити у Європу, а будувати її «СДЕСЬ».

«Украина не будет такой европой НИКОГДА!!как то говорилось уже - Мы не должны стремиться в европу,мы должны строить ее СДЕСЬ!!!А народ у нас,как стадо,конфетку увидели и все как один пошли за ней“, - розмірковує син видатного політика.

Бачить він і економічні причини відмовитись від європейського курсу. “Только что бы поменять рельсы на европейский стандарт надо потратить 24 млрд евро,вдумайтесь,24млрд евро - это половина бюджета страны,а это,между прочем,является европейским требованием,так же и то что коммунальные налоги должны подняться на 80% что бы европа имела гарантии”.

“Взять Россию,у них тоже власть не особо честная=))но она у них постоянная, - справедливо зауважує хлопець. - В стране есть стабильность,а у нас народ выходит,и бастует,вы что действительно идиоты???“

Наостанок добиває: “Как человек работающий например в шахте может что то понимать в политике?более того доказывать свое мнение политикам,людям которые не один год живут в этом…”

Взагалі, цілком очевидно, що на батьківщину матері, до Росії, хлопця тягне. Не тільки тому, що влада там така, як треба - “не особо честная, но постоянная”, але й тому, що там є газ. Щастя поряд. Проблема одна: навряд чи Саньочєгг зможе скласти обов’язковий для бажаючих отримати громадянство РФ екзамен з російської мови. Доводиться лишатися “СДЕСЬ”. Серед «ідіотів».

Горжусь, что я русский”

Молодший брат Саньочгга - Сергій… тобто, звісно, Сєрьога Балицький, глибокого захоплення політикою не демонструє. Натомість хлопець любить комп’ютерні ігри та зброю…

І не любить чорний шоколад.

А ще, звісно, пишається.

Та має доволі передбачувані музичні смаки.


http://vip.tyzhden.ua

Теги статьи: Партия регионовБалицький

Дата и время 10 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3635
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.677772