АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 15°C
Днепр: 15°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 12°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Фашик Донецький: Руссо-фашисто, діди прітєснялі

Фашик Донецький: Руссо-фашисто, діди прітєснялі
Фашик Донецький: Руссо-фашисто, діди прітєснялі

Давно хотів написати статтю Українською про російський фашизм.

Наші пиздоглуздуваті сусіди постійно верещать про те, що фошизм в Україні. Проте це нагадує вереск Гітлера про утиснення німецькомовних громадян і не більше.

Вся пропаганда рф про міфічні утиски російскомовних в Україні основана на брехні та відвертих  маніпуляціях у так званих змі. Але давайте поговоримо про те,що так звані змі рф іноді [останніх років 5] чомусь забувають висвітлювати у своїх сюжетах. Поїхали

Все починається з ненависті до всього Українсько,крім паспортів та соцвиплат, бо це взаємопов’язані речі: без паспорту України не буде пенсії від Хунти, хоч вона і убіваєт.Не бачите логіки? Ви її не знайдете, бовдури не знають як це слово пишеться

Почнемо з самого початку. Відтоді як окупували Донецьк, одразу почали продавати наклейки на автомобільні номера, які заклеювали надпис ЮА та кольори прапору України. Уявіть собі скільки ненависті в тих, хто ці наліпки клеїв собі на автономера .

Ідемо далі. Назвіть хоч 2 радіостанції в Києві, які ведутьрадіомовлення російською. Я впевнений, що такі є.А можете назвати хоч одну радіостанцію на окупованих, де ведучі розмовляють Українською кожен день? Нема таких. Це тому що фошизди в Києві.

Продовжимо тему радіомовлення.На окупованих на радіо заборонено все Українське. Повністю. Ні реклами, ні пісень, нічого ви не почуєте Українською. В Києві певно теж так, якщо вірити пропаганді рф. Хоча... Стоп. В Києві нема такої проблеми- слухай собі радіо, яке тобі подобається, не посягай на суверенітет та цілісність України і буде тобі щасті. Ух! Оце фашня ! До речі, якщо не помиляюсь, в Києві знаходиться офіс -русского радіо Україна-. Можете назвати адресу чи аналог -Українського радіо Донбасс- ? Гадаю,питання риторичне. Але фашня в Києві сидить, не забувайте про це.

З книгами та друкованими виданнями ми також розберемось.Дивіться як все просто : на скільки важко купити книжку на російскій мові в Києві? Гадаю, проблем нема. Але, в окупованому рф Донецьку проблеми з цим є- ти просто не в змозі купити книгу на Державній мові, бо таких нема в продажу. В бібліотеці в Києві на скільки складно взяти книгу почитати на російскій? Скільки друкованих періодичних видань російською є в Києві? В Донецьку немає жодного видання Українською у вільному продажу,  бо за таке кинуть на підвал. Книжку з бібліотеки Українською теж проблема взяти: потрібен спеціальний дозвіл. Але пам’ятайте- саме в Києві сидить фашня а на окупованих свобода слова і все таке інше.

Телевізор.Питання такі самі: скільки каналів,що ведуть мовлення, в Донецьку Україномовні? Правильна відповідь проста - нема таких каналів, їх глушать. Але в Києві ще гірша ситуація- там телевізор в принципі не показує все, що на російській мові транслюється. Хоча... Стоп. Насправді немає проблем, на якій мові ти дивишся тв, аби це були не відверті пропагандистські ресурси. Питання : якщо в окупованому рф Донецьку не показують жодного тв каналу на Дежавній мові, а в Києві з  цим проблем нема,то де насправді фашня і утиснення прав? Не чую.

Музика.Така сама ситуація. Ви ніде не почуєте на окупованих гучних звуків Української пісні, в тому числі народних пісень.Чому? Бо зомбаки вас здадуть та на підвал відправлять. Кияни,в вас така сама ситуація з музикою на російській? Ні? Дивно. Ви ж німецькі марші слухаєте день. Якісь ви неправильні фошизди.

Нагадую пиздоглуздуватим: в канстітуциі динири друга Державна мова саме Українська.Проте друга державна чомусь під фактичною забороною на окупованих. Як так? На плакатах з захарченко ж постійно писали про те, що - ми строім справєдліває общєства равних людєй. Проте чомусь ті, хто в Донецьку будуть розмовляти Українською, неодмінно попадуть на підвал.

А як в Києві ситуація з цією проблемою?Уявіть собі ситуацію: до вас підходять працівники поліції і шось від вас хочуть.Питання: що буде з вами, якщо ви на Хрещатику будете розмовляти з працівниками правоохоронних органів російскою? Правильна відповідь проста- нічого. В окупованому рф Донецьку, якщо в вас нема клепки [ну або ви вирішили радикально змінити своє життя] і ви чогось вирішите спілкуватись з поліцаями Українською, ви, в кращому випадку, втратите здоров’я за таку дурість. В гіршому випадку ви ознайомитеся з підвалами Донецька та русскімі тортурами. І це лише за те, що ви розмовляєте Українською в Донецьку, бо так написано в канстітуциі динири. Але фашня в Києві, не забувайте про це.

До речі, якщо будеш в Донецьку голосно розмовляти Українською, то теж можна на підвал попасти.Або якщо будеш слухати музику Українською чи фільм дивитись в себе вдома і сусіди почують. От така ришпубліка для равних людьов.

І останнє.Якщо хто ще не в курсі, то авто з Українськими автономерами зараз в окупації тупо забирають на штрафмайданчик, змушуючи отримувати динирійські номера.І справа тут нелише у грошах, які на рівному місці заробляють окупанти. Просто вони, колаборанти та окупанти, ненавидять все Українське. Повністю. Доскреготу зубів.

Мораль проста. Русскій мір- це етноцид всього Українського. Маски зняті, вони хочуть нас знищити і ненавидять просто за те, що ми інші. Але фашня в Києві, так.

Фашик Донецький

 


Теги статьи: РадіотелерадіомовленняПаспортХунтаРосійська моваокупаціяДонецькДНРФашик ДонецкийфашизмУкраїнська моваМова

Дата и время 02 ноября 2018 г., 16:52     Просмотры Просмотров: 2298
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 мая 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого Вы проголосуете на внеочередных выборах в Раду?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.169299