АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 2°C

Хто такий новий заступник глави АП Олексій Дніпров

Хто такий новий заступник глави АП Олексій Дніпров
Хто такий новий заступник глави АП Олексій Дніпров

Новопризначений заступник Бориса Ложкіна досить колоритна фігура. Зі своїх 33 років він майже 10 поклав на вівтар державної служби і зробив значно стрімку кар’єру.

Із офіційної біографії відомо, що Дніпров випускник такої собі  Академії праці і соціальних відносин Федерації  професійних спілок  України, де закінчив спеціальність "Правознавство". Одразу ж після університету  (в 21 рік) почав працювати в апараті Верховної Ради на посаді старшого консультанта секретаріату Комітету з питань свободи слова та інформації. Через рік його підвищили вже  до головного консультанта. А ще за рік він очолив службу віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка (2005 рік), де працював декілька місяців. При цьому, це не завадило його колишньому керівнику побачити в його особі професійного управлінця і патріота, як йдеться на сайті президента.

З 2005 по 2013 роки Дніпров керував управлінням гуманітарної політики секретаріату Кабміну, та очолював Департамент фахової експертизи секретаріату уряду. Варто зазначити, що зі зміною табору з помаранчевого на біло-блакитний, Дніпров не тільки не втратив посаду, а навпаки пішов на підвищення. З 23 січня 2013 року – він заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України - керівник апарату (відомство очолював тоді Дмитро Табачник). В цей час Олексій Сергійович стає досить публічною особою. Так, саме йому випала нагода під час парламентських слухань доповідати по  міністерському законопроекту, який в народі охрестили як "Косяк", і проти  якого активно виступали  студенти та експерти. Дніпров також підписав гучне розпорядження МОН про те, що працівники відомства мають користуватися поточними рахунками ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії".

Крім того, саме Олексій Дніпров обороняв Міносвіти під час його захоплення студентами в лютому минулого року. Студенти вимагали відставки керівництва і оголошення Дня Жалоби за загиблими на Майдані. Тоді  Табачник та його перший заступник Сулима так і не з’явилися перед  ними. А присутній на місці Дніпров назвав їхні вимоги "розпливчастими".

Разом з тим, новий міністр Сергій Квіт так і не звільнив Дніпрова з посади заступника. Навпаки, після призначення Олексія Сергійовича в Адміністрацію президента, Квіт характеризує його "порядною та відповідальною  людиною, представником європейського класу професійних аполітичних чиновників". А те, що під час Революції Гідності Дніпров виходив спілкуватися зі студентами на Майдані, Квіт вважає його величезною заслугою.

espreso.tv


Теги статьи: Днипров АлексейЛожкин

Дата и время 05 февраля 2015 г., 13:13     Просмотры Просмотров: 6325
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.071171