АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -8°C
Днепр: -3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -7°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -1°C
Ровно: -2°C

Агент Кремля у рясі: Бог не бачить, Москва підтримає - вікарій Київської Митрополії УПЦ МП архієпископ Боярський Феодосій

Агент Кремля у рясі: Бог не бачить, Москва підтримає - вікарій Київської Митрополії УПЦ МП архієпископ Боярський Феодосій
Агент Кремля у рясі: Бог не бачить, Москва підтримає - вікарій Київської Митрополії УПЦ МП архієпископ Боярський Феодосій

«Ті хто служать вівтарю, від вівтаря харчуються», - каже 41-ше Апостольське правило. Однак все частіше окремі прикрі факти свідчать, що священнослужителі УПЦ Московського патріархату розуміють це твердження на свій лад - далекий від Бога і віри у нього. 

Яскравий приклад - вікарій Київської Митрополії УПЦ МП, архієпископ Боярський Феодосій - в житті Снігірьов Денис Леонідович. Саме його "скромне" існування демонструє усі вигоди, які сьогодні отримують священнослужителі УПЦ МП від "правильного служіння вівтарю". 

Бачили колись скромний храм, а поруч гарненький будинок священика, збудований на кошти прихожан? Якщо ні, ось гарний приклад. Це заміський будинок Архієпископа Феодосія площею 386,8 кв. м. в с. Гатне Києво-Святошинського району. Придбав його священнослужитель в 2013 році. Земельна ділянка площею 0,08 га під будинком також у його приватній власності. 

Пересувається служитель церкви не на маршрутному автобусі чи метро, а на елітних авто, вартість яких стартує від 50 тис. доларів США. Для «прикриття» перед мирянами в червні 2018 року архієпископ придбав непримітну та відносно недорогу SUZUKI SX-4, державний номер АА 2020 РА, яку майже не використовує. 

Можна навіть і не згадувати про маленькі, але вартісні «дрібнички», які вже стали обов’язковими атрибутоми служителів церкви МП, зокрема й Феодосія  - айфони, швейцарські годинники, прикраси, що коштують не один річний дохід простих віруючих українців. А от після «важкої праці» біля вівтаря Архієпископ Феодосій полюбляє відпочивати … ні,  не на березі річки під Києвом. Служитель церкви по декілька разів на рік літає на дорогі світові курорти: 

29.08.2014 року – літак № 917 Київ – Прага,

03.09.2014 року – літак № 205 Київ-Керкира,

16.05.2015 року літак № 807 Київ-Прага,

14.07.2015 року літак № 807 Київ-Прага,

02.09.2015 року (!) приватний №7309 Київ-Ларнака (Кіпр),

18.05.2016 року літак № 7309 Київ-Ларнака,

04.08.2016 літак № 917 Київ-Прага,

28.09.2016 року літак № 969 Київ-Афіни,

10.12.2016 літак № 311 Київ-Мілан,

12.01.2017 року літак № 341 Київ-Ларнака,

14.06.2017 року літак 197 Київ-Паланга,

06.08.2017 року літак № 405 Київ-Керкіра,

06.09.2017 року літак № 197 Київ-Паланга,

11.01.2018 року літак № 341 Київ-Ларнака. 

Як й інші священнослужителі УПЦ МП, Архієпископ Феодосій не вважає за потрібне декларувати свої доходи, адже вартісне майно можна завжди пояснити «добровільними пожертви вірян». Обсяги регулярних пожертв важко підрахувати, а їхнє використання практично ніхто і ніколи не контролює. 

Члени родини  Архієпископа Феодосія також не бідують. Зокрема у приватній власності його матері Снігірьової Ольги Григорівни згідно з інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно є 2 квартири: трикімнатна квартира в м. Миколаїв (вул. Молодогвардійська) та двокімнатна квартира в м. Києві (пр-т Тичини), в якій зареєстрована вона разом із сином Снігірьовим Денисом Леонідовичем. 

То хто ж такий київський вікарій Феодосій? І звідки у "простого і чесного" служителя церкви такі достатки? Насправді все це - "вдячність" Феодосію за виконання в Україні чітких і конкретних завдань ФСБ Росії. І це доведений факт. 

Протягом 1994-1998 рр Феодосій навчався в Калузькій Духовній Семінарії (РФ), а з 1999-го по 2001 рік -  у Московській Духовній Академії. Саме тоді був завербований російськими спецслужбами. У 2001 році згідно з даними офіційного сайту УПЦ Московського патріархату Архієпископ Феодосій «направлений» в Україну. Є інформація, що на той час це було своєрідне вигнання після педофілійного скандалу, в якому фігурувало саме ім’я Феодосія. 

Потрапивши в Україну, Феодосій розпочав серйозну роботу з "обробки" українських вірян. Завдання отримував згори. Регулярно контактує із представниками російського духовенства, має власний "особливий" погляд на події на Сході України, дає провокативні коментарі газеті "Вєсті" та, звичайно, систематично разом із  предстоятелем Онуфрієм навідується до Росії. 

Особливо ці візити почастішали з початком російської агресії на Донбасі. Маршрут зазвичай пролягає через сусідню Білорусь:

22.09.2015 року літак № 2 Київ-Москва;

31.01.2016 року літак № 844 Київ-Мінськ;

25.04.2017 року літак № 846 Київ-Мінськ;

13.10.2017 року літак № 840 Київ-Мінськ;

28.11.2017 року літак № 840 Київ-Мінськ. 

Також зафіксовано візити Феодосія і до окупованого Криму, що не може не свідчити про роботу начебто українського священнослужитеся на Російську Федерацію: 

29.07.2015 року пункт пропуску із АР Крим – «Каланчак» (автомобіль Toyota). 

Важливі докази співпраці Феодосія з російськими терористами та агентами спецслужб випливли у 2017 році. Сайт "Миротворець" опублікував фрагмети приватної переписки, що свідчать про зв’язок архієпископа зі співробітницею ФСБ Ольгою Кулигіною

Згодом стало відомо, що саме Феодосій під час Революції Гідності організовував тітушок, що інсценізували напади на храми УПЦ МП. Таким чином, створюючи яскраву картинку для російських ЗМІ про "кровожерливих бандерівців" та агресію проти православних вірян в Україні. 

Сьогодні архієпископ Феодосій різко виступає проти надання Константинополем Україні томосу та створення Єдиної Помісної Церкви - незалежної від Кремля чи будь-кого іншого. Звичайно, адже тоді московський патріархат втратить весь свій вплив і владу, а відповідно дорогі особняки, автомобілі та інші цінності. Аби цього не допустити зараз проросійське духовенство серйозно працює над створенням ручного електорату із прихожан, що підтримає повернення в Україні "старої влади" на чергових парламентських виборах. Бо саме до Революції Гідності під покровительством влади Януковича ці священнослужителі, чи правильно сказати "ФСБ-служителі" почували себе в Україні якнайкраще. 

На щастя, щодня все більше прихожан московського патріархату починають прозрівати, розгледівши такі очевидні лицемірство і жагу наживи у своїх так званих "наставників".  І що більше золотих хрестів з’являються на вгодованих черевах священнослужителів, то більше людей розвертаються до них спинами, тим самим руйнуючи роками "намолений" вплив Кремля в Україні.

Руслан Якушев


Теги статьи: ФсбКулигіна ОльгаНерухомістьмайноСвященникнезаконне збагаченняСнігірьов Денис Леонідовичархієпископ Боярський ФеодосійУпц мп

Дата и время 18 ноября 2018 г., 15:26     Просмотры Просмотров: 1524
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Украина создает «церковь без Путина» — The Wall Street Journal
Подвох: Томос будет не синодальным, а патриаршим
Якби ми обрали Філарета, то за декілька років нам би довелось обирати нового патріарха

В РПЦ сравнили участие митрополитов УПЦ МП в Объединительном соборе с предательством Иуды
Раскольники: УПЦ МП исключила митрополитов, участвовавших в Объединительном соборе
Глава УПЦ Московского патриархата Онуфрий потерял титул

Порошенко гарантировал защиту священникам и верующим УПЦ МП, которые решат присоединиться к Украинской церкви
"К нам они больше не имеют отношения": В УПЦ МП прокомментировали участие своих иерархов в церковном соборе
В аэропорту “Борисполь” задержали митрополита УПЦ МП

Предстоятель УПЦ МП Онуфрий наградил боксера Усика и рок-музыканта Карамазова
У троих претендентов на место предстоятеля новой украинской церкви равные шансы быть избранными
Митрополит Агапит о своем "похищении": "Вместе с народными депутатами мы пришли в Киево-Печерскую лавру"

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.078047