АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: °C
Харьков: °C
Днепр: °C
Одесса: °C
Чернигов: °C
Сумы: °C
Львов: °C
Ужгород: °C
Луцк: °C
Ровно: °C

Правозахисниця Васильєва - агент Кремля, - розслідування команди Inform Napalm (ВІДЕО)

Правозахисниця Васильєва - агент Кремля, - розслідування команди Inform Napalm (ВІДЕО)
Правозахисниця Васильєва - агент Кремля, - розслідування команди Inform Napalm (ВІДЕО)

Відома правозахисниця Олена Васильєва є російським шпигуном, яка діяла на території України, поширюючи в мережі завідомо неправдиву інформацію про ситуацію в зоні АТО і про загиблих там українських і російських військовослужбовців. За діями шпигунки довгий час спостерігали експерти команди Inform Napalm, і тепер отримано достатню кількість доказів диверсійної діяльності Васильєвої. Пропонуємо читачам «Преса України» ознайомиться з висновками експертів.

«Напевно, багато читачів пам’ятають, що ще влітку команда Inform Napalm поставила під сумнів деякі дії Е. Васильєвої. У нас для цього було ряд причин:
1. Величезний потік дезінформації, джерелом якого була Васильєва, не міг бути не контрольованим. Ця схема нас відразу насторожила: в ефір викидався фейк, багато українських ЗМІ кидалися на нього і розповсюджували, а потім кремлівські ЗМІ легко висміювали це, надаючи спростування, тим самим призвичаюючи своїх громадян до думки, що будь-яка інформація про Вантаж «200» і т. д. - це все плід хворої уяви. Таким чином, реальні факти губилися в потоці дезінформації.
Саме тому ми закрили проект «Васильок» влітку 2014 року.

2. Після того, як Васильєва спробувала нас втягнути в процес поширення своєї дезінформації, ми насторожилися ще більше. Наприклад, вона присилала відео з українських моргів, на яких показуючи на обвуглені останки солдатів, робила незграбні припущення, що це напевно можуть бути російські військові. Цей крок був більше схожий на психологічну акцію проти ЗСУ, ніж інформаційна боротьба з кремлівським режимом.

3. Кілька журналістів підтверджували наші побоювання, але вагомих доказів не було, тому ми обмежилися лише попередженнями друзям з силових відомств, що «казачок ймовірно засланий». Інформаційну хвилю піднімати без вагомих доказів не було сенсу. Тема Вантажу «200» і координатора цієї групи не сходила з ефірів ТБ і заголовків газет, вклинюватися і намагатися заспокоїти цю хвилю було марно, багато шанувальників пані В., нас би просто забризкали слиною в прагненні виправдати обожнювану ними «героїню».

4. Тепер, коли з’явилися очевидні та беззаперечні докази у вигляді запису розмови Васильєвої по скайпу (ймовірно з куратором з РФ) ми вважаємо, що настав час вжити заходів і розкрити цю агентуру Кремля, раз органи СБУ досі не обмежили її в переміщенні по території України і дозволяючи насичувати ефіри українських ЗМІ її участю», - повідомляють експерти Inform Napalm.

На підтвердження своїх слів користувачам демонструється частина відео, на якому Васильєва розмовляє зі своїм російським куратором.

Крім цього, експерти команди повідомляють, що «в мережі можна знайти ще більш повне викриття Васильєвої, ми опублікували тільки той шматок відеоперехвата, який нам безпосередньо прислали наші друзі».

«Будьте пильні, бо ворог хитрий і підступний..», - резюмують дослідники.


Теги статьи: Груз 200Васильева Елена

Дата и время 08 февраля 2015 г., 20:43     Просмотры Просмотров: 5533
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.283312