АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

Курс гривні вже не повернеться до попереднього рівня

Курс гривні вже не повернеться до попереднього рівня
Курс гривні вже не повернеться до попереднього рівня

Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин у коментарі газеті «Комсомольская правда» розповів про причини подальшого стрімкого знецінення гривні та пояснив, чому курс національної валюти вже навряд чи повернеться до попереднього рівня.

Почнемо з того, що курс все ж формується на міжбанку, та і спекулятивний елемент у вітчизняній банківській системі дуже потужний. Крім того, банкіри ніколи і не говорили, що довіряють регулятору, а сам регулятор ніяк не контролює сумлінність банків в тому, що стосується підтримки стабільності національної валюти. Ось і результат.

Сьогодні головна проблема гривні — це Нацбанк, який мав би виступати гарантом її стабільності. Саме відсутність зваженої політики регулятора, його суперечливі дії і практично повна втрата довіри українців до банківської системи призвели до тієї ситуації, яка сьогодні виникла на валютному ринку.

Повернення курсу гривні назад не буде! Дуже довго ця девальваційна спіраль закручувалася в один бік, і зараз прийшов час їй розкручуватися. До того ж курс лише зростає швидко і впевнено, а знижується вкрай повільно і неохоче.

stina.in.ua


Теги статьи: ГривняГривна

Дата и время 10 февраля 2015 г., 09:40     Просмотры Просмотров: 2070
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.197325