АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Стрімко наближається капітуляція, до якої нас м’яко підштовхують європейці, - Корчинський

Стрімко наближається капітуляція, до якої нас м’яко підштовхують європейці, - Корчинський
Стрімко наближається капітуляція, до якої нас м’яко підштовхують європейці, - Корчинський

Призначення Віктора Шокіна на посаду Генерального прокурора України навряд чи знизить корумпованість цього відомства, так як у Шокіна була можливість впливати на роботу ГПУ, будучи заступником Яреми. Дане призначення більше нагадує відхід від ідей Майдану і капітуляцію, що наближається.

Про це пише в соцмережі лідер партії «Братство», боєць батальйону «Свята Марія» Дмитро Корчинський, новину передає «Преса України».

«Українська історія повернула на бічну стежку: революція-інтервенція-реставрація. Шокін - це наочна реставрація. Мабуть, наступним прем’єром буде Бойко, міністром закордонних справ - Льовочкін. Стрімко наближається капітуляція, якої від нас вимагають москалі і до якої нас м’яко підштовхують європейці. У наступній Раді, після дострокових виборів буде ватна більшість», - пише Корчинський.

Тим не менш, громадський діяч вважає, що подібні випробування для українського народу повинні були бути неминучі. Він упевнений, що в кінцевому підсумку «реставратори» будуть повішені за ноги швидше, ніж здається пораженцям».

«Однак не сумуйте! Випробування посилає Бог, бо не збирається дати нам спокій. Ми хотіли реформ, доведеться задовольнитися величчю. Ми хотіли в Євросоюз, а доведеться завоювати Азію. Хотіли відсидітися, доведеться злетіти», - зазначає Корчинський.Теги статьи: ШокинКорчинскийШокин Виктор

Дата и время 10 февраля 2015 г., 20:34     Просмотры Просмотров: 3439
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.39808