АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 2°C
Днепр: 4°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 2°C
Львов: 4°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Скільки коштуватиме офіційно відкупитись від армії та мобілізації?

Скільки коштуватиме офіційно відкупитись від армії та мобілізації?
Скільки коштуватиме офіційно відкупитись від армії та мобілізації?

З iнiцiативою, можна сказати, дати хабара державi, а не вiйськкому, виступили народнi депутати - командири добровольчих батальйонiв Семен Семенченко ("Донбас") та Андрiй Тетерук ("Миротворець"). Рiзняться їхнi пропозицiї тiльки сумами оплати, йдеться в авторській статті газети "Експрес", передає  Єдність.інфо з посиланням на "Закарпатський кореспондент".

  Семенченко переконаний, що тим, хто хоче "вiдкосити", достатньо було б заплатити двi тисячi доларiв, а Тетерук вважає, що "логiчнiше встановити плату на рiвнi рiчного або п’ятирiчного фiнансового забезпечення контрактника".  

  “ Я безпосередньо командую батальйоном i бачу рiзницю мiж мотивованими добровольцями i людьми, якi мобiлiзованi проти їхньої волi, - розповідає Семен Семенченко. - Тому вважаю, що нам не потрiбнi чоловiки, якi не хочуть воювати, не виконують свою функцiю на фронтi, а лише сидять баластом на шиї держави. При цьому людям, якi хочуть воювати, доцiльно було б платити високi зарплати та давати нормальне соцiальне забезпечення. I держава може залучити кошти на це, якраз запровадивши офiцiйну плату для тих, хто не хоче бути мобiлiзованим".

Генштаб А от на думку екс-начальника Генштабу Збройних сил генерала Анатолiя Лопати: "Теоретично ввести офiцiйний вiдкуп доволi просто, досить лише внести вiдповiднi змiни в закон про вiйськовий обов’язок та вiйськову службу. Однак я переконаний, що цього робити не варто. Запроваджувати можливiсть вiдкупитися вiд армiї - це ганьба! Дикiсть - давати людям, якi зобов’язанi захищати свою країну, можливiсть за грошi цього уникати. Це аморально! Виходить же так, що людина, яка має грошi, вiдкупиться, а та, яка їх не має, повинна йти на фронт. Служити повиннi всi!" “ "Не думаю, що так багато українцiв виступили б проти нашої iнiцiативи, дiзнавшись, що разом iз запровадженням офiцiйної плати ми пропонуємо паралельно збiльшити забезпечення бiйцiв. Наприклад, якщо внаслiдок воєнних дiй людина стала iнвалiдом, сума допомоги вiд держави коливається вiд 180 до 300 тисяч гривень. Це мало, зважаючи на те, що, скажiмо, один американський протез руки, який реально вiдновлює рухливiсть (на вiдмiну вiд малофункцiональних, якi пропонують в Українi), коштує кiлькадесят тисяч доларiв. А маючи високi зарплати та достойне соцiальне забезпечення, чимало патрiотiв будуть краще мотивованi насправдi самовiддано захищати країну", - резюмував Семен Семенченко.

Джерело: http://www.ednist.info/


Теги статьи: Мобилизация

Дата и время 11 февраля 2015 г., 11:23     Просмотры Просмотров: 4558
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 октября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.085895