АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 19°C
Днепр: 21°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 19°C
Львов: 16°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

За що бізнесмену Зеленському слід поставити найвищий бал

За що бізнесмену Зеленському слід поставити найвищий бал
За що бізнесмену Зеленському слід поставити найвищий бал

Кожен вмілий продажник (не продавець) насамперед завдячує своєму успіхові тому, що знає своїх покупців. Їхні інтереси, слабкі місця і навіть їхні мрії.

Володимир Зеленський саме такий. Слуга народу – образ вертлявого, кмітливого, справедливого, дотепного блазня, який усіх сватає і обіцяє на всіх одружитись. І за це бізнесмену Зеленському слід поставити найвищий бал. Він знає, як слід продавати мрії. Він гарний продажник (на відміну від продавця продажник – це спеціаліст по крупногуртовій торгівлі, він не стоїть на базарі чи в магазині).

Якби я обирав, скажімо, між Володимиром Зеленським чи Романом Безсмертним, я, поза сумнівом, обрав би Романа. І досвід і глибина розуміння проблем і один з небагатьох, який дивом не заляпаний ніякою корупцією. Але Бесмертний – не вміє торгувати собою, як Зелінський чи Вадим Рабіновіч – це у них вроджений просто дар. 

Як рядовому покупцю-виборцю не купити кота у мішку? Це труд. Як і в реальних покупках. Треба збирати інформацію про товар, читати форуми з відгуками про нього, дзвонити знайомим, чиєму смаку довіряєте...

А наш виборець-покупець до цього не звик. З часів СССР – він у нас халіф на годину. У цей час він чекає не лише гречки, а й слів про його багатостраждальну тарифну долю, про його народну мудрість. І в результаті... А врешті завершу трохи сороміцьким анекдотом. 

Наймається на посаду продажника у крупну виробничу фірму один вертлявий чоловічок. Рекрутор довго читає його резюме, врешті тяжко зітхає і запитує: ну чим ви кращі від інших? Що ви змогли продати такого, чого ніхто до вас не зміг?

– Я продав велику партію гумових жінок для сексуальних забав.

– І що тут такого? Їх постійно хтось продає...

– Арабському еміру, у якого в гаремі 300 живих жінок?

Viktor LESHYK


Теги статьи: ПолитикаВыборыБезсмертный РоманЗеленский

Дата и время 14 декабря 2018 г., 12:21     Просмотры Просмотров: 1904
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.424605