АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 13°C
Днепр: 14°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 14°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Росія та Китай готуються спровокувати в Україні дефолт – російський бізнесмен Чічваркін

Росія та Китай готуються спровокувати в Україні дефолт – російський бізнесмен Чічваркін
Росія та Китай готуються спровокувати в Україні дефолт – російський бізнесмен Чічваркін

Українська влада має почати радикальні реформи негайно, вважає підприємець.

Влада Росії та Китаю можуть протягом найближчих тижнів спровокувати в Україні дефолт. Про це під час онлайн-конференції на ТСН.ua заявив російський бізнесмен Євген Чічваркін.

За словами російського підприємця, українська влада має почати боротися з корупцією та запроваджувати реформи вже сьогодні.  Читайте також: Аби отримати кредити від МВФ, Україна має кардинально "перекроїти" держбюджет - Яресько "Через кілька тижнів Росія разом з Китаєм можуть спровокувати в Україні дефолт. Тому, щоб отримати гроші від Заходу потрібно негайно, сьогодні починати радикальні економічні реформи. І першим місцем удару справжнього повинна бути корупція та корупційні представники влади, яких потрібно негайно усунути від прийняття важливих рішень в Україні", - заявив Чічваркін.

Також він додав, що Україна втратила цілий рік лише обіцяючи реформи, і за кілька тижнів цю проблему буде вирішувати вже запізно. "Цілий рік практично України втратила, обіцяли реформи-не зробили. За словами людей, ситуація зараз стала гірше, ніж при Януковичі. Захід не розуміє чому і куди він повинен давати гроші.

Для Західних країн це не близька за цінностями система розподілів, коли гроші розходяться між якимись кланами ... Вони не бачать того, що їх інвестиції йдуть в реформи. Вирішувати цю проблему потрібно негайно, через 3,4,5,6 тижнів вже буде пізно", - додав він. Як повідомлялося раніше, рішення про надання Україні кредиту МВФ буде прийнято протягом 48 годин. 

tsn.ua


Теги статьи: ДефолтКитайУкраинаРоссия

Дата и время 12 февраля 2015 г., 12:23     Просмотры Просмотров: 2429
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 апреля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.197999