АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 9°C
Львов: 11°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

У Вінниці депутат-співзасновниця газети вимагає погрозами грошей на висвітлення діяльності облради і ОДА

У Вінниці депутат-співзасновниця газети вимагає погрозами грошей на висвітлення діяльності облради і ОДА
У Вінниці депутат-співзасновниця газети вимагає погрозами грошей на висвітлення діяльності облради і ОДА

Депутатка Вінницької обласної ради, співзасновниця газети «33-й канал» Тетяна Редько заявляє, що «усі незалежні ЗМІ страйкуватимуть», якщо обласна рада не виділить 200 тис. грн. на висвітлення діяльності органів влади. Про це вона заявила 9 лютого під час засідання постійної комісії облради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору,повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

 

Проти виділення коштів «на висвітлення» виступив депутат Вінницької облради Олексій Гаврилов. «Якщо влада буде робити корисні справи, то журналісти і так про неї писатимуть», - сказав він.

 

У такій пропозиції член комісії Тетяна Редько побачила порушення Закону «Про доступ до публічної інформації». «Тому що 200 тисяч, які щороку виділяли на те, щоб донести через ЗМІ рішення сесій обласної ради і ОДА, це дуже важливо, бо як вона тоді прозвітує перед громадою, що вона робила, ця обласна рада?», - заявила пані Редько.

 

Наприкінці засідання комісії депутатка заявила, що «всі незалежні ЗМІ - це я знаю однозначно - готуються до страйку». «Вони просто не будуть присутні на сесії обласної ради і слова не скажуть за ОДА і за обласну раду. І побачите, чим обернеться те, що ці 200 тисяч забрали...», - передає ІМІ заяву депутатки.

 

Комісія вирішила все ж винести це питання на повторний розгляд сесії облради. ІМІ зазначає, що нині третину цієї комісії (двоє з шести депутатів) складають представники одного приватного видання - голова комісії Анатолій Жучинський є головним редактором газети «33-й канал»,  член комісії Тетяна Редько - заступником головного редактора газети.

 

ІМІ нагадує, що газета «33-й канал» торік фігурувала в «антирейтингу» ІМІ як один із лідерів з розміщення «джинсових» матеріалів.

 

Як повідомили представнику ІМІ в департаменті інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Вінницької ОДА, йдеться про 100 тисяч грн. для друкованих і 100 тис. грн. для електронних ЗМІ, які з бюджету області щорічно виділяються згідно з Законом України «Про порядок висвітлення діяльності органів місцевої влади та місцевого самоврядування у засобах масової інформації». Такі суми дозволяють не влаштовувати тендер, тому кошти на висвітлення надаються начебто «найбільш рейтинговим виданням» шляхом укладання угод. Так, у 2014 році з газетою «33-й канал» було укладено угоду про висвітлення діяльності органів місцевої влади та самоврядування на 40 тис. грн., з газетою RIA - на 24 тис. 502 грн., з газетою «Вінницькі реалії» - на 20 тис. 761 грн.

 

Нагадаємо, у Вінниці журналісти різних засобів масової інформації області заявили про утворення «Журналістського Майдану», аби брати активнішу участь у житті області.

 

«Телекритика»


Теги статьи: ВинницаРадько Татьяна

Дата и время 12 февраля 2015 г., 17:02     Просмотры Просмотров: 2080
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Выбросил сумку и обозвал «дебилом»: В Виннице водитель маршрутки выгнал АТОшника
Открытие памятника Симону Петлюре: в Виннице устроили стрельбу
Главу Винницкой таможни поймали на взятке и проверяют на причастность к контрабанде орехов

СБУ задержала госисполнителя, угрожавшего жителю Винницы незаконным взысканием 400 тыс. гривен
Осторожно, дети: В Виннице появился уникальный пешеходный переход
Главврач онкодиспансера купил новый Toyota Land Cruiser за 2 млн

Украинских военных уличили в закупках у сомнительной фирмы
Взрывы складов в Калиновке: мэр Винницы Моргунов сделал жесткое заявление
В соцсетях запускают дезинформацию о прилетах снарядов в Винницу

Отдают свои вещи и авто: как беда под Винницей сплотила украинцев
Юрий Романенко: О патриотизме на фоне взрывов боеприпасов
ЧВК и террористы на службе УПЦ МП. Часть 5: Винницкая епархия

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 октября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.071246