АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

На Львівщині відбувається рейдерське захоплення ринку пасажирських перевезень

На Львівщині відбувається рейдерське захоплення ринку пасажирських перевезень
На Львівщині відбувається рейдерське захоплення ринку пасажирських перевезень

Компанія-перевізник – ТзОВ «Львівське АТП-14631», яка здійснює перевезення на маршрутах Львів-Моршин та Львів-Трускавець, звернулась до правоохоронних органів щодо розслідування правомірності розірвання договорів на перевезення та притягнення до відповідальності членів конкурсного комітету за зловживання владою та перевищення службових повноважень.

5 лютого 2014 року відбулось засідання конкурсного комітету Львівської ОДА з визначення перевізників на зазначених маршрутах. Підставою для розірвання договорів слугувала недостовірна інформація, подана двома конкуруючими підприємствами, які «Львівське АТП-14631» неодноразово спростовувало і інформувало про це організатора перевезень – Львівську ОДА, повідомляє заступник директора ТзОВ «Львівське АТП-14631» Петро Бєлуха.

«Рішення конкурсного комітету є протиправним та незаконним, а дії членів конкурсного комітету, які проголосували «за» дане рішення, зловживаючи владою, перевищили свої службові повноваження, внаслідок яких відбувається рейдерське захоплення ринку пасажирських перевезень у Львівській області», – переконані у ТзОВ «Львівське АТП-14631».

У заявах до прокуратури та суду «Львівське АТП-14631» наводить численні факти порушень конкурсним комітетом ЛОДА постанови Кабінету Міністрів України №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», що регулює порядок проведення конкурсу на автобусних маршрутах загального користування. Товариство звертається і до органів правопорядку розслідувати законність дій посадових осіб ЛОДА, внаслідок яких комітет ухвалив згадане рішення.

Як стало відомо, інший учасник конкурсу – ПАТ «Львівське АТП-14630» для участі в конкурсі подав транспортні засоби, що не були власністю підприємства, та не взяті ними в лізинг. На сьогодні має борги по заробітній платі і за паливо близько 3-х мільйонів гривень, а також відсутні автобуси відповідного класу і пасажиромісткості для належного забезпечення роботи на вищенаведеному маршруті. А отже незаконними є і дії посадових осіб ЛОДА, які взагалі винесли дане питання на засідання конкурсного комітету і таким чином ввели в оману його членів щодо необхідності вирішення даного питання конкурсним комітетом. Загалом рішення про призначення ПАТ «Львівське АТП-14630» перевізником на зазначеному маршруті виглядає як лобіювання інтересів даного перевізника.

Також ТзОВ «Львівське АТП-14631» звернулося до голови конкурсного комітету з вимогою скасувати незаконне рішення. У випадку неналежного реагування зі сторони голови конкурсного комітету та організатора перевезень, товариство має намір провести акцію протесту під стінами Львівської обласної державної адміністрації, з залученням власних автобусів.

«Внаслідок розірвання цих договорів безробітними можуть залишитися десятки працівників, які відтепер не зможуть забезпечити добробут та благополуччя своїх сімей. Ці люди є офіційно працевлаштовані, отримують заробітну плату та є забезпечені повним соціальним пакетом. Хто візьме на себе відповідальність за долі їхніх сімей? Тому наш колектив готовий боротися за те, аби справедливість була відновлена», – підкреслює Петро Бєлуха.

Довідка.

На маршрутах Львів-Моршин та Львів-Трускавець використовуються автобуси Єврокласу підвищеної пасажиромісткості та обладнані кондиціонерами марок: Neoplan, Setra, Scania,VanHool та Eos. Зазначені маршрути обслуговуються виключно досвідченими водіями, стаж роботи в галузі перевезень пасажирів яких складає більше 10 років. Жодної дорожньо-транспортної з вини водіїв підприємства зафіксовано не було. За час обслуговування двох маршрутів для покращення комфортності та безпеки перевезень постійно оновлювався рухомий склад. На адресу підприємства надходили виключно схвальні відгуки щодо якості надання послуг.

Перед кожним рейсом, транспортні засоби проходять обов’язковий контроль технічного стану, а водій – обов’язковий медичний контроль.

За 2013 рік підприємством було сплачено до державної казни України податків на суму більш ніж 11 000 000 грн.


Теги статьи: Рейдерский захватПассажирские перевозкиЛьвов

Дата и время 13 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 5909
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.07283