АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 20°C
Днепр: 23°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 19°C
Львов: 22°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 21°C
Ровно: 21°C

Білгород-Дністровський порт, який заробляє сотні тисяч доларів, здали в оренду за 600 тисяч гривень

Білгород-Дністровський порт, який заробляє сотні тисяч доларів, здали в оренду за 600 тисяч гривень
Білгород-Дністровський порт, який заробляє сотні тисяч доларів, здали в оренду за 600 тисяч гривень

Майно Білгород-Дністровського морського торговельного порту передали в оренду двом приватним фірмам за 600 тис грн в місяць. Про це повідомив колишній заступник начальника підприємства з фінансово-економічних питань Олег Коваль, пише «Думская.net».

Регіональне відділення Фонду держмайна передало в оренду портопункт «Бугаз» (смт Затока) і майно, розташоване на основній території порту. За даними Коваля, орендарями стали фірми «Рівер-Транс» та «БК-Транс». Перша платитиме за оренду 200 тис грн на місяць, а друга – 400 тис грн.

«Для довідки: один портопункт «Бугаз» приносить щомісяця $250 тис, тобто в десять разів більше!» – зазначив Коваль.

Видання називає сумнівною визначену в договорі оренди вартість переданого в оренду майна пункту «Бугаз». Причали, склади, адмінприміщення та інші об’єкти портопункту площею понад 60 тис кв м оцінили у 29 млн грн.

Працівники порту розповіли виданню, що приблизно половину трудового колективу порту, а це 440 осіб, зараз змушують підписати контракти з орендарем.

«Тих, хто відмовиться, обіцяють звільнити. Думати дали до 16 лютого. Тут дуже важливим момент: спочатку ці потужності повинні були передати в концесію, що означає збереження за працівниками державного соцпакета. В результаті передали в короткострокову оренду на 2 роки. Це означає, що ніяких соціальних благ не буде», – зазначив один з працівників порту.

Від «Наших грошей»:

Засновниками ПП «Рівер-Транс» є Олександр Тьо і Юрій Сервачук. Статутний капітал фірми – 2050 грн. Підприємтство зареєстроване у Білгород-Дністровському.

Київське ТОВ «БК-Транс» перебуває у стані припинення за судовим рішенням про банкрутство. Засновниками фірми є Віктор Баришпол і Станіслав Козак.

Наші Гроші


Теги статьи: Белгород-Днестровский порт

Дата и время 13 февраля 2015 г., 10:25     Просмотры Просмотров: 3688
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.808884