Битва на Дебальцівському плацдармі досягла небувалого напруження - Бутусов

Битва на Дебальцівському плацдармі досягла небувалого напруження - Бутусов
Битва на Дебальцівському плацдармі досягла небувалого напруження - Бутусов

Російські регулярні війська ведуть масований артилерійський і мінометний обстріл українських позицій, майже без перерв

Битва на Дебальцівському плацдармі досягла небувалого напруження, передає главред "Цензор.Нет" Юрій Бутусов у власному ФБ. Про це пише Є | Єдність.інфо. За його словами, російські регулярні війська ведуть масований артилерійський і мінометний обстріл українських позицій, майже без перерв. Під прикриттям вогню російські загони штурмують наші опорні пункти, намагаються прорвати оборонний периметр.

"Мирні угоди в Мінську поки призвели не до зниження напруженості, а навпаки - до ескалації. Ворог зосередив в районі Логвинове-Калинівка не менше двох батальйонно-тактичних груп, посилених артилерійськими частинами. Знищити вузол опору Калинівка-Логвинове можна тільки при серйозному збільшенні сил і засобів. Артилерія противника проводить масовані нальоти по нашим опорним пунктам і рубежів розгортання наших сил. Українські війська ведуть вогонь у відповідь, відбивають атаки, проте очевидно, що в результаті перекидання з Росії та з інших ділянок фронту додаткових підрозділів росіяни зосередили в районі Дебальцевого сили, які як мінімум не поступаються нашому угрупованню за чисельністю і вогневою потужностю", - пише Бутусов

"Це воює російська регулярна армія", відзначає Бутусов. На його думку. "Путін вирішив продемонструвати, що йому плювати на думку Заходу і на Мінські угоди, і він буде вести війну за всяку ціну".

"Це не мир - це повномасштабна справжня війна", - резюмує він.

ednist.info

Дата и время 13 февраля 2015 г., 15:00     Просмотры Просмотров: 1809