АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Суд поновив на посаді екс-начальника МРЕВ

Суд поновив на посаді екс-начальника МРЕВ
Суд поновив на посаді екс-начальника МРЕВ

Колишнього начальника Ковельського центру надання послуг з реєстрації автомобілів Юрія Панасюка, якого звільнили через реорганізацію відомтства, суд таки поновив на роботі. 

Як стало відомо під час судового слухання по цій справі наприкінці 2014 року Ковельський та Любомльський відділів МРЕВ об’єднали у один Центр надання послуг з реєстрації автоморбілів, повідомляє p-p.com.

Відповідно, керівництву обласного управління ДАІ потрібно було вибрати – кого ж з двох колишніх керівників районних відділів МРЕВ призначити керівником об’єднаного центру надання послуг з реєстрації автомобілів.

Однак восени 2014 року екс-керівник Ковельського відділу МРЕВ  пішов на лікарняний, а коли повернувся на роботу то дізнався, що його уже звільнено.

Ми вже писали про те, що звільнений Юрій Панасюк не погодившись із таким рішенням керівництва обласного ДАІ та звернувся з позовом до Волинського окружного адмінсуду.

У суді чоловік розповів, що знав про реорганізацію і навіть говорив про це із начальником обласного управління ДАІ Володимиром Кравченею. І що, ніби то останній пообіцяв, що після об’єднання Ковельського та Любомльського відділів МРЕВ Юрій Панасюк буде працевлаштований.

Втім представник УДАІ у Волинській області Інга Коваль заперечувала проти позову і заявила, що об’єднання районних відділів МРЕВ відбулося без порушення, а Юрія Панасюка було звільнено через те, що він довго не виходив на зв’язок.

Відповідачка запевняла, що сам начальник обласного управління ДАІ Володимир Кравченя кілька разів телефонував до позивача, аби запропонувати посаду в новоствореному відділі. а через те, що Юрій Панасюк не підіймав слухавку – було прийнято рішення про його звільнення. Як доказ цього юристка надала рапорт Володимира Кравчені.

Разом з тим, з пояснень відповідачки стало зрозуміло, що новостворений відділ МРЕВ не передбачав скорочення і усі працівники двох районних відділів нині працевлаштовані.

Отож дослідивши усі матеріали справи та покази сторін по справі суддя Руслан Денисюк ухвалив позов задовольнити повністю, а Юрія Панасюка поновити на посаді.

Втім, питання посади екс-ДАІвця лишається відкритим.

Як запевнила після судового засідання нашого журналістів інтернет-видання представник УДАІ Інга Коваль, управління МВС у Волинській області оскаржуватиме ухвалу Волинського окружного адмінсуду. А уже після апеляції буде вирішуватися питання – хто ж таки буде керувати новоствореним центром надання з реєстрації автомобілів – нинішній очільник чи поновлений Волинським адмінсудом Юрій Панасюк.

coruption.net


Теги статьи: КовельПанасюк Юрий

Дата и время 13 февраля 2015 г., 23:04     Просмотры Просмотров: 4169
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?






Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050235