АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 7°C
Львов: 6°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

В Україні іноземні компанії вже є власниками понад 4 мільйонів гектарів землі

В Україні іноземні компанії вже є власниками понад 4 мільйонів гектарів землі
В Україні іноземні компанії вже є власниками понад 4 мільйонів гектарів землі

Більше чотирьох мільйонів гектарів землі уже є власністю іноземних компаній і не являються українськими.

В черзі на оформлення ще біля трьох мільйонів. Про це заявив радник Міністра внутрішніх справ, колишній фермер та нардеп Михайло Апостол, пише  westnews.info.

“Не вірю, що про це не знають очільники держави і нардепи. А чому мовчать і нічого не роблять уже майже 30 років? Питання риторичне. Багато українців думає, що раз є мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, то її ніхто не може купити. Насправді, виявляється, це не зовсім так”, – бідкається Михайло Апостол.

“У будь-якому випадку мораторій не впливає на існування тіньового ринку землі, який процвітає в Україні уже багато років. Що означає термін мораторій – це просто моральний запобіжник, який зовсім не призупиняє таких незаконних дій в земельних відносинах, як самозахоплення, рейдерство, корупція, мінімізація податків, безстрокова оренда, обмін земельними ділянками, заповіти, застава землі під фінансові зобов’язання”, – тлумачить пан Апостол

Не продовження мораторію, на думку радника Міністра, просто дасть можливість всі ці дії узаконити і стимулюватиме скупляти землю за різними шахрайськими схемами по мінімальних цінах.

“Справжнім мораторієм, як це прийнято у всіх розвинених країнах світу, є закон про обіг земель с/г призначення, в якому мало б бути вказано: хто має право купляти, де проживати, яку мати освіту, досвід роботи, по якій мінімальній ціні, який державний орган має це контролювати. У нас закону немає, немає запобіжника, проте є тіньовий ринок”, – підсумовує Михайло Апостол.


Теги статьи: мораторій на продаж земліАпостол Михаиліноземні компаніїЗемля

Дата и время 15 января 2019 г., 15:00     Просмотры Просмотров: 1019
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
24 мая 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.741941