АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 5°C
Днепр: 8°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 4°C
Львов: 8°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Фейсбук перетвориться на "духовний Чорнобиль" – письменник

Фейсбук перетвориться на "духовний Чорнобиль" – письменник
Фейсбук перетвориться на "духовний Чорнобиль" – письменник

Невід’ємним правом вільної людини є право перервати писання у фейсбуці, як я це робив торік упродовж цілих дев’ятьох місяців. Торік й особливо позаторік фейсбук здавався токсичним. Сьогодні він здається радіоактивним. Далі – думаю, аж до весни 2020-го – фейсбук перетвориться на "духовний Чорнобиль".

Для протистояння зневірі, апатії, агресії в одному флаконі знадобиться чимало внутрішніх резервів. Головне – якось зуміти самому не розсівати різної херні, максимально фільтрувати наратив і не улягати провокаціям.

Жахливий і по-своєму прекрасний нас чекає час: боротьба з гординею, власною та чужою, викриття маніпуляцій і фейків, розкошування ненавистю, роблення добра зі зла, ліплення коників із гівна, майстрування големів із глини, вихід зомбі з могил, креслення рятівних кіл навколо трун із гоголівськимипанночками, миття новонароджених дітей у пластмасових ванночках, літні гуляння аж до світанку, дефіляди пасіонаріїв, проповіді харизматів, походи схизматиків, віденські бали в Сатани, похорони друзів і народження подруг, видирання сердець із чужих грудей, биття себе в чужі груди, пошуки меншого зла й більшого добра, купання червоного коня, полювання на бобра, плювання на хохулю, псування бюлетенів, скиглення мокрих печаток, любов до дальніх, зневага до ближніх, перепоховання, перереєстрації, пертурбації, чорні лебеді, пізнє цвітіння акації, бузина на городі, в Києві – предстоятель, на болоті – сич, у заліссі – вічна ніч... Ну, й так далі. Цьомки!

Андрій БОНДАР


Теги статьи: Бондар АндрейFacebookсоцмережіФейсбук

Дата и время 15 января 2019 г., 15:07     Просмотры Просмотров: 636
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.125063