Євросоюз скасує санкції проти чотирьох соратників Януковича

Євросоюз скасує санкції проти чотирьох соратників Януковича
Євросоюз скасує санкції проти чотирьох соратників Януковича

Якщо Україна не надасть нові докази, санкції знімуть ще з чотирьох, включаючи сина побіжного екс-президента.

 

Європейський Союз має намір послабити санкції протинайближчого оточення екс-президента України Віктора Януковича через брак доказів за звинуваченнями в корупційній діяльності, пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Наголошується, що незабаром будуть зняті санкції з чотирьох людей Януковича. Санкції ще проти чотирьох будуть продовжені лише на три місяці, щоб дати час української влади надати докази правопорушень.

Як зазначається, з чотирьох осіб з найближчого кола колишнього президента України будуть зняті санкції за відсутності доказів за звинуваченнями в корупційній діяльності.

У той же час, як пише видання, санкції проти інших чотирьох чоловік із списку, включаючи сина екс-президента Януковича Віктора Вікторовича, будуть продовжені лише на три місяці, щоб дати час української влади надати докази правопорушень.

Санкції щодо інших 14 осіб у списку, у тому числі колишнього президента, як очікується, будуть продовжені на додаткові 12 місяців.

Раніше про те, що Євросоюз знімає санкції з екс-глави СБУ Якименка, Олексія Азарова, Віктора Януковича-молодшого, Дмитра Табачника, Олени Лукаш та Сергія Клюєва, повідомив народний депутат Сергій Лещенко з посиланням на свої джерела в ЄС.

"Щоб санкції не зняли, Україна повинна була пред’явити підозри цим особам за економічні злочини. Мене в цьому списку більше всього шокує Клюєв-молодший - на нього було оформлено Межигір’я, головний речовий доказ у економічних злочинах Януковича", - зазначив Лещенко.

Дата и время 17 февраля 2015 г., 19:34     Просмотры Просмотров: 1994