АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

У екс-нардепа Руденка відбирають рибні угіддя на Київщині

У екс-нардепа Руденка відбирають рибні угіддя на Київщині
У екс-нардепа Руденка відбирають рибні угіддя на Київщині

У колишнього народного депутата (2002-2006) Геннадія Руденка, який досі вважався прісноводним магнатом номер один у столичному регіоні, обласна прокуратура відбирає водні угіддя. Про це пише Ольга Прокопишина у «Діловій столиці».

Основою рибного бізнесу Руденка стало куплене у 2005 році ПАТ «Забір’я», під управлінням якого знаходилося 400 га ставків і близько 1,2 тис га земель колишнього рибгоспу. У2009 році місцеве БТІ зареєструвало право власності на водне майно.

З 2012 року прокуратура судиться з підприємством Руденка, стверджуючи, що ставки – це водні ресурси держави і тому не можуть перебувати у приватній власності.

За рішеннями судів у «Забір’я» відібрано понад 200 га ставків у Києво-Святошинському і Васильківському районах. У грудні минулого року госпсуд Київської області також визнав незаконним володіння підприємства ще 150 ставками поблизу сіл Мотовилівка і Прошивальне Фастівського району. За ці ставки «Забір’я» ще побореться в апеляційному суді.

Поки що понад 400 га ставків продовжують перебувати у «Забір’я». «Ми не такі безпомічні, як комусь хотілося би», – заявив Руденко. За його словами, поки ніхто не оскаржував його право на землі рибгоспу, а тому залишається ще багато юридичних тонкощів, що дозволяють утримувати водне господарство під його контролем.

У часи Леоніда Кучми бізнес-інтереси Руденка були далекі від рибного господарства і стосувалися машинобудування і нафтогазової галузі.

Руденко був власником компанії «Українські машинобудівні заводи», що об’єднувала Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» і ще кілька підприємств, а також володів найбільшим у Полтавській області газовидобувачем «Укрнадрасервіс».

НАШІ ГРОШІ


Теги статьи: Руденко

Дата и время 17 февраля 2014 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 4176
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.101669