АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 26°C
Харьков: 27°C
Днепр: 27°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 25°C
Львов: 25°C
Ужгород: 29°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Які зміни можуть внести в закон про воєнний стан? Подробиці

Які зміни можуть внести в закон про воєнний стан? Подробиці
Які зміни можуть внести в закон про воєнний стан? Подробиці

"Нам потрібно бути готовими захищати державу. За моїм дорученням розроблено проект внесення змін до закону військовий стан. Він враховує ті особливості гібридної війни, яка плавно перетікає в повномасштабну. Я дуже сподіваюся, що сьогодні і парламент, і РНБО після обговорення зможуть підтримати пропозиції" , - сказав він. РАДА.

Відповідаючи на запитання про долю законопроекту, спікер РНБО Андрій Лисенко заявив: "Документ вже направлений в профільний парламентський комітет". За деякою інформацією у комітеті з нацбезпеки і оборони, втім, президентський законопроект в Раду ще не надійшов. "Якби законопроект глава держави вніс, то він би спочатку вступив до секретаріату керівництва парламенту, і лише потім би розписаний до нас в комітет. Просто так законопроект до комітету ніхто не передає", - нагадують процедуру в секретаріаті комітету. Не бачив документа, за його словами, і заступник голови комітету, нардеп Юлій Мамчур. СУТЬ. Джерела в оточенні президента заспокоюють: пропоновані правки в закон про воєнний стан чисто технічні. “ "Мова не йде про введення, наприклад, воєнного стану. І

дея в тому, щоб прописати в законі про правовий порядок воєнного стану норми, що визначають поняття" гібридної війни "і комплексу заходів для її стримування. Законопроект ще буде доопрацьовуватися з урахуванням рекомендацій лідерів Латвії , Литви та Естонії, які розробляють аналогічні законодавчі зміни ", - сказав нам джерело. Що цікаво, сьогодні стало відомо, що в неділю на річницю перемоги Майдану до Києва приїдуть лідери Польщі, Латвії та Литви. Читайте також: Як вводиться воєнний стан в країні розповіли в РНБО "Думаю, що поправки надійдуть у Раду найближчим часом", - говорить співрозмовник в Генштабі.

Він також документа не бачив, але запевняє: мови про введення воєнного стану там немає. “ "Наскільки мені відомо, після вчорашнього засідання РНБО його вирішили поки не вводити. Зараз опрацьовується інший сценарій розвитку подій", - зазначає джерело. Прийняті поправки можуть бути вже через тиждень: 26 лютого наредпи зберуться на позачергове пленарне засідання, на якому розглянуть не тільки цей документ, але, ймовірно, звернення до ООН про введення миротворчого контингенту, а також зміни до бюджету, необхідні для отримання кредиту МВФ.

Джерело: http://www.ednist.info


Теги статьи: Военное положение

Дата и время 19 февраля 2015 г., 20:52     Просмотры Просмотров: 4847
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.490133