АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -6°C
Днепр: -2°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -12°C
Сумы: -7°C
Львов: -6°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -6°C
Ровно: -8°C

Компанія з оточення Супруненка не змогла повернути 6 мільйонів, сплачені за акції «Київгазу»

Компанія з оточення Супруненка не змогла повернути 6 мільйонів, сплачені за акції «Київгазу»
Компанія з оточення Супруненка не змогла повернути 6 мільйонів, сплачені за акції «Київгазу»

ТОВ «Фінансова компанія «Новий регіон» не вдалося через суд стягнути з Київради 6,02 млн грн, оплачених за акції «Київгазу», і 1,43 млн грн упущеної вигоди.

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 10 лютого.

ТОВ «ФК «Новий регіон» просило стягнути з Київради 6,02 млн грн – це кошти, які фірма сплатила за 28,64% акцій «Київгазу».

Як відомо, 18 березня 2010 року Головне управління комунальної власності Києва продало ТОВ «ФК «Новий регіон» акції «Київгазу», вартість яких фірма повністю оплатила. Однак у листопаді 2010 року суд визнав недійсним цей договір купівлі-продажу. Акції «Київгазу» були повернуті Київраді. Разом з тим гроші фірмі міськрада не віддала.

Суди вказують, що вимога фірми щодо повернення коштів є правомірною та обґрунтованою. Але ТОВ «ФК «Новий регіон» звернулося до суду з цією вимогою, пропустивши строк позовної давності у 3 роки.

Крім того, фірма вимагала стягнути з Київради 1,43 млн грн упущеної вигоди. Це сума, яку фірма вважає, що могла би отримати у разі своєчасного повернення їй грошей і розміщення їх на депозит. Та суд визнав цю вимогу недоведеною.

Нинішнім засновником ТОВ «ФК «Новий регіон» є компанія «Аспра Трейд Лімітед» (Беліз). Директор фірми – Михайло Піроцький з оточення колишнього керівника Головуправління комунальної власності Києва Анатолія Чуба та екс-зятя Леоніда Черновецького Вячеслава Супруненка, який у 2011 році був оголошений в міжнародний розшук. Брат Вячеслава Супруненка Олександр торік став народним депутатом.

Нагадаємо, ТОВ «ФК «Новий регіон» у 2009-2010 рр. купило частки холдингових компаній «Київміськбуд» (80%), «Київводоканал» (25,464%), «Київхімволокно» (51%) і «Київгаз» (28,46%), які суди у 2010 році повернули місту.

Нагадаємо, компанії «Новий регіон» також не вдалося стягнути з Київради 32,17 млн грн. прямих збитків і 6,99 млн грн. упущеної вигоди від розірвання угоди про купівлю акцій «Київводоканалу».

nashigroshi.org


Теги статьи: КиевгазСупруненко

Дата и время 20 февраля 2015 г., 16:59     Просмотры Просмотров: 2376
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.316191