АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 0°C
Львов: 4°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Ніцой: Влада розкладає суспільство. Це відбувається повільно і не кидається в очі, але відбувається по всіх напрямках

Ніцой: Влада розкладає суспільство. Це відбувається повільно і не кидається в очі, але відбувається по всіх напрямках
Ніцой: Влада розкладає суспільство. Це відбувається повільно і не кидається в очі, але відбувається по всіх напрямках

Чому я вважаю, що цю владу не можна лишати і треба обрати іншу? Бо вона розкладає суспільство. Це відбувається повільно і не кидається в очі. Але це відбувається. По всіх напрямках. Прикладів можна навести багато.

Для початку зауважу, що влада всіх країн, і нашої теж, розставляє орієнтири суспільству, куди суспільству рухатися. Це проявляється в першу чергу в ставленні влади то тієї чи іншої події, до того чи іншого явища.

Наприклад, ми засуджуємо співпрацю з ворогом чи заохочуємо? Та наче ж засуджуємо. Яка може бути співпраця з ворогом? Все людство це засуджує. Однак тема неприпустимості співпраці громадян з ворогом нашою владою взагалі не піднімається.

Влада не каже, що це погано. Влада німує. Влада своїм мовчанням ніби заохочує людей, мовляв, нічого страшного, ті, хто з нами воюють – теж люди, тому, якщо у вас з ними спільні справи – це нормально...

Чому так? Тому що владні чиновники самі суцільним потоком торгують з ворогом під час війни, і це є співпраця. Влада співпрацює з ворогом, то ж уникає цієї теми і не розставляє наголосів народу, що співпраця з ворогом – це неприпустимо.

Як наслідок, народ звикається. Те, що раніше сприймалося як категоричне "ні", сьогодні уже й не таке категоричне. Наприклад, коли з початком війни, московські товари в магазинах викликали в суспільства хвилі обурення і постійні обговорення, то сьогодні всі магазини заставлені московськими товарами і ми вже не звертаємо на це увагу.

Ми розкладаємося. Це можна прослідкувати на багатьох інших повсякденних прикладах. Візьмемо ще один, найсвіжіший, і, ніби не пов’язаний з темою – відбірковий тур на Євробачення, і прослідкуємо на цьому прикладі наш процес розкладання.

2016 рік. Український півфінал. Набирає багато балів такий собі Сансей. Член журі Руслана жорстко ставить питання, що цей артист не може представляти Україну в Європі, бо дружить з московитами, живе там, гастролює, і для нього війна – не війна. На чиєму боці цей артист? Якщо його на прес-конференції зарубіжні журналісти запитають щось про війну в Україні і чи напала на нас Московія, що він відповість?

Здійнявся скандал. Український глядач підтримав Руслану, і проголосував за іншого виконавця. За Джамалу. Сансей тоді не пройшов.

Руслани більше не стало в членах журі, а Сансею дяді і тьоті при владі компенсували завдану моральну травму. Він був допущений до українського телебачення, знявся в українській рекламі, посвітився, отримав концерти по Україні. І люди звикли.

2019 рік. Знову відбірковий тур. У конкурсі бере участь співачка, яка гастролює по Московії. Члени журі, серед яких і Джамала, уже не звертають уваги на факт співпраці з ворогом. Ніжно і лагідно ведучий Притула запитає у нової конкурсантки, що вона забула в сусідній країні. Конкурсантка скаже, що вона в такий спосіб доносить мир. Усіх задовольнить ця відповідь. І членів журі, і глядача. Журі не здивується. Глядач не обуриться. Скандалу вже немає. Є результат – український глядач підтримав співачку, яка співпрацює з ворогом, і віддав їй у півфіналі перше місце.

А на вулиці та сама війна, що і в 2016-му.

Якщо ви залишите цю владу й далі, то що для нас ще стане нормою з того, що сьогодні ще поки не норма?

Лариса НІЦОЙ


Теги статьи: суспільствоНіцой ЛарисаВладаНицой Лариса

Дата и время 15 февраля 2019 г., 13:46     Просмотры Просмотров: 1003
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Ницой сделала радикальное предложение по выборам
"Пузатый дядька в растянутом свитере!" Между Ницой и Червоненко вспыхнул скандал
Лариса Ницой заступилась за ANNA MARIA и назвала виновных в скандале на “Евровидении”

Писательница Ницой назвала людей не говорящих на украинском “иностранцами”
Ігор Коломойський повертається – це лише питання часу
Справа Кучми-Януковича живе і процвітає – юрист про скандальне рішення Конституційного Суду

Ницой устроила бурную перепалку с копами
Мізрах Ігор: «Пахне паленим… Пахне Порохом….»
"Козлы вы вонючие и дерьмо собачье!" Ницой назвала виновных в скандале на Нацотборе и поставила ультиматум

Ніцой: Влада повинна була створити таку атмосферу і такі правила в країні, коли колаборація засуджується, а не підноситься в ранг
Мер Обухова Левченко працює за схемами Партії Регіонів та збагачується за рахунок міста
Ницой из-за Украины объявила ’’войну’’ ’’Википедии’’

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему станет следующим президентом Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068033