АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -8°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -8°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

Як Харківська прокуратура заробляє на мобілізації, - Донік

Як Харківська прокуратура заробляє на мобілізації, - Донік
Як Харківська прокуратура заробляє на мобілізації, - Донік

Співробітники прокуратури міста Харкова спільно з місцевими чиновниками знайшли новий спосіб заробітку, прикриваючись розпорядженням колишнього губернатора Ігоря Балути про мобілізацію.

Прокуратура в примусовому порядку вимагає від директорів підприємств створювати так звані «штаби оповіщення», які залякують людей відкриттям кримінальних справ за ухилення. При цьому працівникам «штабів» зберігається заробітна плата на основному місці роботи, а штат новоствореного «органу» за чисельністю буде перевищувати кількість самих мобілізованих. Про це пише у соцмережі відомий громадський активіст і волонтер Роман Донік, новину передає «Преса України».

«Харківська прокуратура вона така прокуратура. А держчиновники, такі чиновники....В останні дні роботи Балута підписав розпорядження, касаемое мобілізації. А доблесні прокурорські і голови районних адміністрацій, вирішили вбити декількох зайців.
1. Зрубати грошенят по-легкому.
2. Налаштувати виробничників проти київської влади/хунти.
3. Ну і як варіант кинути камінь у нового губера і генерального прокурора.

По всім виробничим підприємствам і заводам, у примусовому порядку змушують створювати штаби оповіщення. Нібито (!!!!) для інформування призовників. Тобто для розносу повісток призовникам», - пише Доник.

«Для цього вони вимагають енну кількість людей перевести в підпорядкування військкоматів із збереженням зарплати, організувати штаб, виділити людей для цілодобового чергування, виділити транспорт для перевезення хер знає кого і так далі. Ходять по підприємствам чиновники з прокурорськими працівниками. Яка одностайність. І відразу починають нагинати і залякувати кримінальними справами», - пояснює ситуацію волонтер.

Донік зазначає, що сам він не проти мобілізації, але він категорично проти того, щоб мобілізацію доводили до абсурду і заробляли на цьому. Крім того, дані дії харківської влади є кричущим випадком штучного створення та поширення невдоволення в середовищі звичайних громадян проти чинної влади.

«Прокуратура змушує директорів підписувати накази, за які сама ж потім може подавати в суд і порушувати справи. Не може директор давати такий наказ. Це поза його повноважень. Але вирішити питання зі штабом, точніше з його відсутністю, звичайно ж, можна. І всі знають як. Правда, у гривні не беруть...

І на залишок. Згідно з офіційними даними в Харківській області орієнтовно повинно було бути призвано близько 3,5 тисяч осіб. У самому Харкові близько 1,5 тисячі осіб. А людей в штабах, для інформування призовників, прокуратура і чиновники хочуть зібрати більше ніж потрапляючих під мобілізацію в кілька разів», - обурений волонтер.

http://uapress.info


Теги статьи: ХарьковМобилизация

Дата и время 22 февраля 2015 г., 14:16     Просмотры Просмотров: 2052
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075139