АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 4°C
Днепр: 8°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 4°C
Львов: 5°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Батальйон «Донбас» відмовився від командування Семенченка

Батальйон «Донбас» відмовився від командування Семенченка
Батальйон «Донбас» відмовився від командування Семенченка

Народний депутат України Семен Семенченко більше не є командиром батальйону «Донбас» у зв’язку з недовірою, вираженою йому бійцями батальйону.

Військовослужбовці вважають, що великі втрати батальйону під час літньої кампанії пов’язані з відсутністю єдиноначальності і недоліком професіоналізму у командування батальйону. Також відбулося розформування підрозділу: частина бійців залишаються служити в батальйоні НГУ «Донбас», також створено нове формування «Донбас-Україна» (46 батальйон) на базі ВСУ. Про це йдеться в офіційній заяві командира батальйону Власенко В’ячеслава, позивний «Філін», новину передає «Преса України».

Бійці добровольчого батальйону «Донбас» не бажають бути жертвами політичних ігор і амбіцій колишнього комбата Семена Семенченко, а хочуть виконувати свій борг перед Батьківщиною, борючись проти російських окупантів. Тому військові зажадали від Семенченко складання повноважень, і 19 лютого 2015 року Семенченко подав рапорт про звільнення його з посади командира батальйону НГУ «Донбас». У бійців військового підрозділу було дві головні претензії до колишнього комбата:

- Відсутність єдиноначальності в батальйоні НГУ «Донбас».
- Відсутність належної військової підготовки особового складу підрозділу.

«Безсумнівно, частина бійців підрозділу має чудовий бойовий досвід. Але нагадаємо, що саме непідготовленістю новобранців підрозділу спричинені тяжкі втрати серед особового складу, які ніс батальйон «Донбас» під час літньої компанії. Другим найважливішим чинником важких втрат серед особового складу була відсутність єдиноначальності і непрофесійні накази командування батальйону. Все це призвело до написання рапорту про звільнення з посади командира батальйону С. Семенченко», - прокоментував ситуацію комбат Власенко.

Враховуючи наявний стан, в лавах батальйону з майже 800 бійців погодилися продовжувати службу за контрактом у Національній гвардії України близько 90 осіб

«У зв’язку з цим, було прийнято рішення про більш ретельну підготовку складу даного підрозділу», - зазначив «Філін».

Також було прийнято рішення про формування батальйону «Донбас-Україна» (46 батальйон) на базі Міністерства Внутрішніх Справ, а безпосередньо на базі Збройних Сил України. Всі необхідні для цього документи вже підписані.

«46-й батальйон ВСУ, отримав назву «Донбас-Україна» і укомплектований найкращими бійцями з батальйону НГУ «Донбас». Це дозволить:
- Надати підрозділу важке озброєння;
- Ретельно скоординувати підрозділ з іншими військовими формуваннями в зоні бойових дій;
- Провести максимально ретельну підготовку особового складу», - пояснив комбат «Донбасу» Власенко.

«Підкреслю: люди, які увійшли до складу «Донбас-Україна» - це військові фахівці, які чудово зарекомендували себе в батальйоні НГУ «Донбас», які пройшли всю необхідну підготовку і не стануть «гарматним м’ясом», який буде гинути внаслідок нескоординованості, особистих амбіцій чи політичних домовленостей командування.

На даний момент відбувається доукомплектування батальйону «Донбас-Україна». Формуючись на базі ВСУ, ця структура отримає необхідне важке озброєння, яким не володіють структури МВС, і яке так необхідно при участі в певних військових операціях. До того ж: резерв батальйону, нарешті отримає необхідний військовий інструктаж, який, на жаль, не проводило командування батальйону НГУ «Донбас», - резюмував нині діючий командир батальйону «Донбас».


Теги статьи: Батальон ДонбассСеменченкоСемен Семенченко

Дата и время 22 февраля 2015 г., 14:22     Просмотры Просмотров: 7695
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064609