АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 15°C
Днепр: 21°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 15°C
Львов: 18°C
Ужгород: 19°C
Луцк: 16°C
Ровно: 17°C

Томос: в ПЦУ розповіли, чим треба відповідати Московському патріархату

Томос: в ПЦУ розповіли, чим треба відповідати Московському патріархату
Томос: в ПЦУ розповіли, чим треба відповідати Московському патріархату

Священнослужитель Православної церкви України, колишній прес-секретар УПЦ МП (до 2014 року) Георгій Коваленко розповів чим потрібно відповідати на провокації Московського патріархату.

Про це він розповів в інтерв’ю НП.

“Проблема православ’я зазвичай в тому, кого вважати членом громади. Це величезна проблема. З одного боку, людина має ходити до церкви. А якщо вона не ходить до церкви щотижня, церква все одно хрестить її дітей, освячує, не виганяє на Пасху з храму, приймає пожертви? Це великий комплекс питань. Коли священики намагаються зберегти не будівлю, а громаду, спільноту і відносини всередині спільноти, вони шукають компромісних, ненасильницьких, християнських методів”, – вважає священнослужитель ПЦУ. 

За його словами, на певному етапі священики стикаються з тим, що їм не дають можливості для конструктивного, мирного діалогу. Священики, які прагнуть до єдності, уникають конфліктів.

“Насправді, проблем дуже багато, вони унікальні, в кожній громаді свої, і, враховуючи досить потужний спротив до єднання і набуття автокефалії Православної церкви України з боку Московського патріархату, то, скажемо так, ми перебуваємо в форматі гібридної війни. Вона ведеться проти держави й проти церкви. Насправді, це наша реальність, на яку ми маємо зважати, але все ж таки наша відповідь має бути непропорційною і більш ефективною. Я вірю в те, що правда і любов ефективніші, ніж брехня і ненависть”, – вважає Коваленко.


Теги статьи: РПЦУкраина получила ТомосЦеркваКоваленко ГеоргийПровокаціїУпц мпПравославна Церква України (ПЦУ)ПЦУСвященник

Дата и время 27 февраля 2019 г., 09:00     Просмотры Просмотров: 1241
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
2.3892