АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 5°C
Днепр: 6°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 4°C
Львов: 5°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

110 млн грн застави від кандидатів загубились між Казначейством і ЦВК

110 млн грн застави від кандидатів загубились між Казначейством і ЦВК
110 млн грн застави від кандидатів загубились між Казначейством і ЦВК

110 млн грн застави, що їх загалом сплатили 44 кандидати на пост Президента України, десь  загубились між Державним казначейством і ЦВК.

Такий висновок випливає із розслідування, яке провели громадські активісти. Вони отримали відповіді на запити з Держказначейства і ЦВК. І ці запити заперечують один одного.    

Зокрема, про це у ФБ пише Максим Голосний: «Застава в 2,5 мільйони гривень на виборах президента України - це ще одна неконституційна, всеукраїнська афера!

44 кандидати сплатили по 2,5 млн. гривень застави на банківський рахунок, до якого ЦВК не має відношення. Це з’ясував активіст Олександр Дзюба, надіславши запити про доступ до інформації до ЦВК та ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ.

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБИ УКРАЇНИ у відповідь на запит повідомила, що це таємна інформація, запропонувавши звернутися безпосередньо до ЦВК. А та в свою чергу відповіла, що будь-яка інформація з цього приводу відсутня.

Як зазначають експерти, "Згідно Постанови НБУ № 89 від 11.09.2017 року балансовий рахунок " 3731" в затвердженому нею плані рахунків взагалі відсутній. Тому Ви (вочевидь, Максим Голосний звертається до Олександра Дзюби) на правильному шляху. Перші чотири цифри, тобто 3731 і є номером балансового рахунку, на якому банк повинен був відкрити рахунок для ЦВК. Тепер треба подати запит до банку, в якому відкритий цей рахунок. А рахунок відкритий у казначействі. Оскільки ЦВК змінилося, то нові посадові особи повинні були подати в казначейство нові документи на посадових осіб, що мають право розпоряджатися коштами, бо як тоді казначество буде повертати кошти з цього рахунку? То ж ЦВК бреше.

А якщо вони не подали таких документів - рахунок нелегальний.План рахунків бухгалтерського обліку для казначейства затверджений наказом Мінфіну 1219 від 29.12.2015 року. Згідно цього наказу рах.37 - це рахунок органів казначейства, він має 7 субрахунків, однак субрахунку 3731 там немає. Швидше всього - це якісь технічний рахунок, який відкритий давно і невідомо хто ним розпоряджається.Тому Максимові так і відповіли.Я намагалась на початку місяця подивиться на єдиному порталі е-дата надходження тих 2,5 млн на рахунки ЦВК, код 21661450 в казначействі. E-дата НЕ ПОКАЗУЄ таких даних!"

В суді по телефону представнику ЦВК пояснювали його керівники, що порядок використання коштів, які перерахували кандидати на рахунок ЦВК в якості застави, взагалі не врегульовано діючим законодавством!

То хто ж уповноважений користуватися цими коштами та витрачати їх на які цілі? Питання залишається відкритим, як і багато інших в нашій державі. Схоже на те, що кошти просто роздерибанять "наближені до ЦВК" особи... Тобто, застава в 2,5 мільйони гривень на виборах президента України - це ще одна неконституційна, всеукраїнська афера».

Фото з відкритих джерел.


Теги статьи: Голосний МаксимЦВКПолитикаВыборыКандидаты

Дата и время 03 марта 2019 г., 10:42     Просмотры Просмотров: 4724
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Шевченко – о встрече с Лукашенко: я занимаюсь политикой, а не зашкварами в ресторанах с проститутками и мракобесием
«Даже если Тищенко наложит в зале «кучу», а Шевченко сделает минет Путину - не будет ничего»: журналистка разразилась гневной тирадой в адрес одиозных Слуг народа
Большинство украинцев против баллотирования Зеленского на второй срок, - опрос "СОЦИС"

Лукашенко – на встрече с Шевченко: хотел бы, чтобы Украина была нашей
Почему мы не узнаем реальную стоимость выборов
Джемилев рассказал, как Янукович пытался подкупить крымских татар

СМИ назвали возможного сменщика Юрия Витренко на посту главы Минэнерго
Запад нашел повод не принимать Украину в НАТО и держится за него — эксперт
Посол Украины призвал Германию помочь с вступлением в НАТО

Байден применяет по отношению к Путину тактику кнута и пряника — Le Temps
Страны Балтии и Беларусь, – Зеленский назвал государства, которые больше понимают Киев
Если "Северный поток-2" достроят, проиграет не только Украина, – Зеленский

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 апреля 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.244171