АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 9°C
Харьков: 11°C
Днепр: 10°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 10°C
Львов: 6°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Одразу після виступу в Житомирі Порошенко зібрав «на килим» місцевих силовиків і лютував, - ЗМІ

Одразу після виступу в Житомирі Порошенко зібрав «на килим» місцевих силовиків і лютував, - ЗМІ
Одразу після виступу в Житомирі Порошенко зібрав «на килим» місцевих силовиків і лютував, - ЗМІ

Журналісти «Української правди» спробували розібратися, які наслідки можуть мати і вже мають події за участю активістів Нацкорпусу в Черкасах, хто насправді нагнітає атмосферу навколо чинного президента і що він планує цьому протиставити.

Матеріал вийшов під заголовком «Ігри патріотами: Як "Нацкорпус" і Аваков заганяють Порошенка». Зокрема, йдеться про мітинг кандидата в президенти Петра Порошенка у Житомирі 11 березня, після якого, за інформацією джерел УП, Порошенко зібрав «на килим» місцевих силовиків. Далі – текст «Української правди»:

Події в Черкасах були не останніми, які попсували нерви Петру Олексійовичу. Якщо у Черкасах він мав справу зі спонтанним бунтом, то у Житомирі зіткнувся уже з організованою акцією.

Там націоналісти акуратно змішалися з натовпом прихильників чинного президента. Не чіплялися до правоохоронців, громадський порядок не порушували.

Коли ж Порошенко вийшов на сцену, вони синхронно підняли плакати з написами "#СвинарчуківПорошенка за ґрати" та намагалися перекричати його виступ вигуками "ганьба".

"У Житомирі було помітно, що вони все обдумали. Вони прийшли організовано, ставали між людей і цілеспрямовано дратували Петра Олексійовича", – згадує співрозмовник в оточенні Порошенка.

На зустрічі президента з житомирянами обійшлося без пригод, але президента все одно вибісило те, що поліцейські не завадили Нацкорпусу зірвати його виступ.

Одразу після виступу там же, в Житомирі Порошенко зібрав "на килим" місцевих силовиків. Президентського гніву дісталося і заступнику голови Нацполіції Олександру Фацевичу, який приїхав контролювати ситуацію на місці, і керівнику Нацполіції в Житомирській області В’ячеславу Печененку.

Як розповідають співрозмовники УП в МВС, Порошенко лютував. У притаманній йому дратівливій манері президент кричав, чому поліція не чіпала націоналістів і не відібрала у них плакати.

Печененко нібито намагався пояснити Петру Олексійовичу, що формально "Нацкорпус" нічого не порушував.

"Ну, Петро скипів, вигнав Славу з кімнати. Фацевич встав і каже, що це була його команда – не чіпати нікого і не провокувати. Порошенко зашипів, відтягнув Фацика в куток і почав пресувати, що от, мовляв, команди Авакова слухаєш, а я – президент, ти маєш мене охороняти! Фацевич був дуже вражений рівнем розмови", – розповіли УП джерела в МВС.

Не вийшов діалог і між президентом та главою МВС. За даними УП, востаннє Аваков і Порошенко зустрічались в п’ятницю – ще до черкаських подій. Після ситуації в Житомирі комунікація ще більше ускладнилась.

Надвечір у понеділок президент спробував вийти на контакт з міністром, але той не відповів. Образився на агітаційну газету Порошенка, де критиці Авакова була присвячена ціла шпальта. Натомість він вирішив сходити на ефір "Свободи слова" і показати світу схему чергової "сітки" Порошенка.

"Чому під АП не прийшли члени "Правого сектора", ОУН, чому Ярош нікого не зібрав, не було "Свободи"? Була одна організація, яка працює конкретно на одну людину. І під АП поліція цих "активістів" тупо не чіпала. Була команда нічого не робити. У вас, правда, є сумніви, що "Азов" працює разом з Аваковим?" – обурюється у розмові з УП один із найближчих соратників президента.

Ще напруженішою ситуацію робить той факт, що захищати Порошенка від агресивних активістів має ніхто інший як Нацполіція, підконтрольна усе тому ж Авакову.

Якщо подивитись на ситуацію очима Петра Олексійовича, у Черкасах Аваков однією рукою нападав, іншою – захищався. Від того, якій зі своїх "рук" Арсен Борисович скаже бути сильнішою, залежить безпека президента.

Ситуація для глави держави, м’яко кажучи, неприємна. Цим можна пояснити таку бурхливість реакцій Порошенка на події у Житомирі, про що йшлося вище.

Порошенко опинився у ситуації, коли що не зроби, вийде погано...


Теги статьи: МВСпротестиСиловикиЖитомирПорошенкоАваков АрсенАктивістиНаціональний корпусНацкорпусБеспорядки в ЧеркассахЧеркаси

Дата и время 13 марта 2019 г., 12:56     Просмотры Просмотров: 5913
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«Я должен уйти вместе с Порошенко!»: Савченко официально объявил об отставке
Появились результаты голосования военных на выборах
Под АП участников акции «Дякую» назвали работниками фабрики “Roshen”, возник конфликт

Обработано почти 100% протоколов. Определился главный «саботажник» подсчета ‒ это округ на западе Украины
"Быстро переобулся": Луценко насмешил внезапным предательством Порошенко
Порошенко подписал закон об уголовных проступках: когда вступит в силу

Зеленский победил во всех регионах Украины, кроме Львовской области. Инфографика
Я бы сам за себя не проголосовал - Порошенко
Через год, так через год: Порошенко пообещал вернуться на Банковую

Шоумен: если увидите хотя бы один портрет Зеленского в кабинете чиновника – знайте, с ним система тоже «договорилась»
Жоден із моральних авторитетів не підтримав Зеленського, і це має насторожити, – Княжицький
Порошенко возглавит партийный список на выборах в Раду — СМИ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто станет президентом Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.57773